Zostań wystawcą w ramach Polskiego Stoiska Narodowego PAIH podczas ITM Industry Europe 2020

wpis w: Aktualności - pol | 0
Od 3 do 6 listopada w Poznaniu odbędą się międzynarodowe targi ITM Industry Europe. Jest to jedna z największych imprez branżowych dla przemysłu 4.0 w Europie i kluczowe miejsce spotkań oraz wymiany technologicznych doświadczeń dla liderów sektora innowacji.
Żadna licząca się firma nie może w tych dniach być gdzie indziej niż w Poznaniu, na Polskim Stoisku Narodowym. Wychodząc więc naprzeciw oczekiwaniom polskich przedsiębiorstw, Polska Agencja Inwestycji i Handlu ogłasza nabór firm, spośród których zostaną wyłonieni najlepsi z najlepszych – bo to właśnie ich zaprosimy i zaprezentujemy na Stoisku Narodowym. Dlatego jeśli działasz na przykład w obszarze automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, produkcji nowoczesnych maszyn lub technologii – dołącz do naszej drużyny.

Polskie Stoisko Narodowe to szyld oznaczający solidną markę i doświadczenie, a przede wszystkim bezpośrednie wsparcie polskich przedsiębiorstw przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu. Wspólnie mamy niepowtarzalną okazję pokazać siłę polskiej przedsiębiorczości, wysoką jakość naszych usług i technologiczne zaawansowanie rozwiązań w biznesie.

Znajdź się pośród najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw i pokaż światu swoje dokonania!

Doświadczenie polskiego przemysłu 4.0 jest już na tyle dojrzałe, że co raz częściej przyciąga uwagę zagranicznych firm i inwestorów. Udział w Polskim Stoisku Narodowym to unikatowa szansa zaprezentowania swoich osiągnięć oraz nawiązania cennych kontaktów biznesowych.

Rekrutacja trwa do 15 października. Do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zapraszamy wszystkie firmy, które wprowadzają innowacyjne produkty lub rozwiązania. Wyboru firm dokona specjalna komisja, która weźmie pod uwagę przede wszystkim profil działalności oraz atrakcyjność prezentowanej oferty. Co ważne, obszar aktywności zgłaszających się przedsiębiorstw musi pokrywać się z tematyką targów ITM Industry Europe. Więcej informacji znajduje się w regulaminie.

Aby wziąć udział w rekrutacji należy dostarczyć:

  1. Drogą elektroniczną na adres mailowy itm2020@paih.gov.pl skany podpisanych dokumentów: wniosku o uczestnictwo wraz z załącznikami.
  2. Oryginały podpisanych dokumentów przesłać na adres:

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A.
ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
z dopiskiem: ITM Industry Europe 2020

Wykaz firm wytypowanych do udziału w Polskim Stoisku Narodowym zostanie ogłoszony 19 października na stronie www.paih.gov.pl.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem uczestnictwa.

W przypadku pytań prosimy o kontakt na adres itm2020@paih.gov.pl lub pod numerem telefonu +48 668 315 719.

Galeria zdjęć:


Wniosek oraz załączniki wymagane w procesie rekrutacji:

Źródło: PAIH