Znajdź partnera podczas Corporate Day 2020 w Wiedniu (8 maja 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0
Zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla startupów zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z firmami z Austrii i innych krajów UE, która odbędzie się 12 maja 2020 r. w Wiedniu. Wydarzenie adresowane jest do startupów z takich branż jak sztuczna inteligencja (AI), Internet Rzeczy (IoT), energia, e-health, technologie środowiskowe, rozwiązania dla transportu i logistyki, czy systemy bezpieczeństwa.

Współorganizatorem giełdy jest ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności i rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Od 20 kwietnia 2020 r. z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy będą mogli dokonać wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.
  • 12 maja 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się serie uprzednio zaaranżowanych 20-minutowych spotkań pomiędzy dobranymi w pary firmami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie

Koszty

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania na miejscu. Dla uczestników, którzy zarejestrują się do udziału, ale nie pojawią się na wydarzeniu (nie informując o tym wcześniej głównego organizatora) przewidziana jest opłata w wysokości 100 EUR.

Zarejestruj się już dziś! Rejestracja uczestników i profili, a także wybór partnerów biznesowych do spotkań trwa do 8 maja 2020 r.

Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej wydarzenia

Informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Źródło: trade.gov.pl