Zmiana terminów wydarzeń organizowanych przez ŁIPH

wpis w: Aktualności - pol | 0

Oficjalne stanowisko Prezesa ŁIPH dotyczące przełożenia terminów wszelkich spotkań i wydarzeń organizowanych przez Izbę.

Szanowni Państwo,

W związku z sytuacją zagrożenia epidemiologicznego podjąłem decyzję o odwołaniu z dniem dzisiejszym wszystkich organizowanych przez ŁIPH imprez i spotkań. Dotyczy to zarówno zaplanowanej na czwartek konferencji „Bezpieczny przedsiębiorca”, organizowanego 30. marca Biznes Miksera 4.0, jak i wszelkich innych spotkań z cyklu „Fabryka Kompetencji”, „Forum Rekomendacji Biznesowych” oraz pozostałych tu niewymienionych. Wkrótce skontaktujemy się bezpośrednio z firmami, które wniosły już opłaty na Biznes Mikser 4.0.

Mając poczucie odpowiedzialności Izba przyłącza się do działań na rzecz maksymalnego ograniczenia możliwości rozprzestrzeniania się koronawirusa. Mamy świadomość, że szerząca się na świecie epidemia już wpływa i będzie wpływała negatywnie na wyniki gospodarcze i kondycję łódzkich firm. Wspólne zapobieganie szerzeniu się choroby może zdecydowanie zmniejszyć skalę epidemii w naszym kraju i pomóc tym samym w szybszym powrocie do gospodarczej równowagi – polecamy zatem uwadze Przedsiębiorców, Właścicieli Firm i Kadry Zarządzającej wprowadzenie odpowiednich działań ochronnych i zapobiegawczych, dostosowanych do każdej z organizacji. Czeka nas przejście na zarządzanie kryzysowe, jestem jednak przekonany, że łódzcy menedżerowie – co wielokrotnie pokazali – są do tego dobrze przygotowani. Dlatego apeluję o odpowiedzialność, rozwagę i współdziałanie lokalnych firm oraz solidarne wzajemne wsparcie, w każdym przypadku, gdy będzie to konieczne.

Jednocześnie informuję, że nie wycofujemy się z przygotowanych imprez – a tylko przesuwamy je w czasie. Nie wiemy jeszcze, jak rozwinie się sytuacja, ale postaramy się podać Państwu wkrótce nowe daty tych wydarzeń.

Mam nadzieję, że spotkamy się wtedy z Państwem w poczuciu mądrze podjętych decyzji i – czego życzę – w dobrej kondycji fizycznej i ekonomicznej.

Z poważaniem,

Michał Haze
Prezes Zarządu Łodzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

 

Źródło: ŁIPH