Zgłoś się do udziału w Biznes Mikserze! Rekrutacja już rozpoczęta

wpis w: Aktualności - pol | 0

 

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza przedsiębiorców z województwa łódzkiego do wzięcia udziału w organizowanym przez Województwo Łódzkie Biznes Mikserze. Udział w wydarzeniu to idealna okazja do promowania oferty firmy, nawiązania kontaktów biznesowych i rozpoczęcie nowych inicjatyw biznesowych!

Biznes Mikser jest eventem o charakterze biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Podstawą w programie biznes miksera są „sesje networkingowe” – kilkuminutowe sesje podczas których przedsiębiorcy prezentują sobie nawzajem potencjał własnych firm, swoje oczekiwania biznesowe/ potrzeby. Efektem wydarzenia jest niejednokrotnie nawiązanie nowych partnerstw  biznesowych w oparciu o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby.

Terminy i miejsca Biznes Mikserów:

  • BIZNES MIKSER 21.10.2020 r., Bełchatów, Hotel Sport *** Rekrutacja już rozpoczęta!
  • BIZNES MIKSER 5.11.2020 r., Sieradz, Hotel Na Półboru ***
  • BIZNES MIKSER 26.11.2020 r., Radomsko, Hotel Porto ***
  • BIZNES MIKSER 9.12.2020 r., Kutno, Hotel Dwór Sójki ***

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany terminu poszczególnych Biznes Mikserów oraz prawo do odwołania wydarzenia (szczegółowe zapisy znajdują się w Regulaminie).

Zgłoś się już dziś!

Przedsiębiorców zainteresowanych wzięciem udziału w Biznes Mikserze prosimy o wypełnienie, podpisanie i odesłanie Formularza zgłoszeniowego na adres: biznes@lodzkie.pl

Przed wysłaniem formularza zgłoszeniowego prosimy o zapoznanie się z Regulaminem uczestnictwa w Biznes Mikserze dostępnym na niniejszej stronie.

Terminy na przesyłanie zgłoszeń na:

I Biznes Mikser: 15.10.2020 r. do godz. 12:00

II Biznes Mikser: 30.10.2020 r. do godz. 12:00

III Biznes Mikser: 20.11.2020 r. do godz. 12:00

IV Biznes Mikser: 3.12.2020 r. do godz. 12:00

Regulamin

Zał. 1 karta oceny

Zał. 2 klauzula

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.”Lodzkie4business+”, współfinansowanego ze środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Źródło: Łódzkie dla Biznesu