Zaproszenie na spotkanie ws. konsekwencji brexitu dla prowadzonej działalności gospodarczej (28 lutego 2019 r., Warszawa)

Pan Marcin Ociepa, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii, zaprasza na spotkanie w dniu 28 lutego 2019 roku o godzinie 10.00 w Ministerstwie Przedsiębiorczości i Technologii na Placu Trzech Krzyży 3/5 (Sala Pod Kopułą).

Celem spotkania jest przedstawienie przedsiębiorcom oraz przedstawicielom ich izb, związków oraz stowarzyszeń bieżącej informacji dotyczącej brexitu, jak również kluczowych informacji bezpośrednio dotyczących wpływu brexitu na prowadzona działalność gospodarczą w zakresie wybranych aspektów przez ekspertów Ministerstwa Spraw Zagranicznych, Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwa Finansów, a także Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu oraz Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości.

Tematami spotkania będą m.in. stan negocjacji dotyczący brexitu, kwestie celno-podatkowe dla eksporterów/importerów w zakresie ceł, VAT i akcyzy, programy wsparcia dla przedsiębiorców.

Przedstawicieli izb, stowarzyszeń oraz związków uprzejme proszę o pomoc w dystrybucji załączonego zaproszenia poprzez jego dalszą dystrybucję.

Uprzejmie proszę o potwierdzenie możliwości udziału Państwa lub Państwa przedstawicieli w spotkaniu do 26 lutego br. na adresy poczty elektronicznej brexit@mpit.gov.pl
Zakończenie konferencji planowane jest o godzinie 14.00.

Załączniki