Zaproszenie na misję gospodarczą CHINA-CEEC EXPO (Ningbo, Chiny, 8 czerwca 2019 r.)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu rozpoczyna rekrutację na misję gospodarczą do Chin! Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom, zapraszamy na misję biznesową do Ningbo, która stanowi znakomitą okazję do promocji firm zainteresowanych ekspansją na rynku chińskim.

„The 1st China — CEEC Expo & International Consumer Goods Expo (CEEC Expo)”, to targi towarów eksportowych z państw Europy Środkowej i Wschodniej, które w tym roku odbędą się w dniach 8-12 czerwca 2019 r. Obecność handlowców, agentów, importerów oraz przedstawicieli chińskich sieci dystrybucji stwarza możliwość zbudowania pierwszych kontaktów z przedsiębiorcami z Państwa Środka.

Ponadto, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje udział w bezpośrednich spotkaniach biznesowych z partnerami z Chin, przygotowanych na podstawie profilu Państwa firm.
Targi odbędą się w tętniącym życiem portowym mieście – Ningbo, którego mieszkańcy reprezentują jeden z najwyższych poziomów zamożności w Chinach, co wpływa na zwiększenie zainteresowania produktami importowanymi. Ningbo, jako strefa prowadząca transgraniczny handel e-commerce, w 2018 roku wygenerowała obroty sięgające 1,4 mld juanów zajmując tym samym pierwsze miejsce w kraju.
Do udziału wydarzeniu zapraszamy w szczególności przedstawicieli z następujących branż: spożywcza, kosmetyczna, medyczna, nowoczesne wzornictwo wyrobów rynkowych, towary konsumpcyjne codziennego użytku, dzieła sztuki, biżuteria, upominki i gadżety, artykuły gospodarstwa domowego, itp.
Koszt udziału w wydarzeniu wynosi 1000 zł netto (nie wliczając kosztów związanych z zakwaterowaniem, przelotami oraz wydatków na miejscu).
Dla wybranych firm, Polska Agencja Inwestycji i Handlu oferuje:

  • bezpłatną powierzchnię targową w ramach polskiego stoiska narodowego (ok. 9 m2/firmę)
  • zniżkę na nocleg hotelowy na miejscu w Ningbo – hotele 3, 4, 5 – gwiazdkowe w cenie 320-550 RMB/dobę hotelową (ok. 40-70 EUR);
  • obsługę logistyczną – bezpłatny transport z Szanghaju do Ningbo (pod warunkiem skorzystania ze zorganizowanego transportu) oraz transport pomiędzy hotelem a kompleksem targowym w Ningbo;
  • udział w wydarzeniach organizowanych w czasie targów;
  • dedykowane spotkania B2B w Ningbo;
  • bezpłatne usługi tłumacza angielsko-chińskiego dla każdej firmy;
  • uproszczone procedury odprawy towarów;
  • bezpłatny transport towarów (na terytorium Chin) pod warunkiem dostarczenia próbek do 20 maja 2019 r. do portu Ningbo w Chinach;
  • pomoc w przygotowaniu wyjazdu do Chin;
  • wsparcie pracowników Agencji podczas misji.

Organizatorzy targów przewidują szereg wydarzeń towarzyszących, o których będziemy informować Państwa na bieżąco.
Rekrutacją eksporterów i zgłoszeniami do udziału w ekspozycji zajmuje się Polska Agencja Inwestycji i Handlu.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji w kwestii informacji związanych z przygotowaniem się do wydarzenia (w tym formalności dotyczących dostaw próbek towarów, aranżacji stoisk itp.)
Zgłoszenia należy składać do 7 maja 2019 roku poprzez formularz elektroniczny.
Warunkiem udziału w misji gospodarczej będzie podpisanie umowy uczestnictwa oraz wpłata kosztów związanych z zabudową stoiska, w nieprzekraczalnym terminie do 20 maja 2019 roku.
Liczba stoisk jest ograniczona, prosimy o szybką rejestrację.
W ramach organizacji misji gospodarczej Polską Agencję Inwestycji i Handlu wspiera Zagraniczne Biuro Handlowe w Szanghaju.
Dodatkowe informacje dostępne są na stronie www.cceecexpo.org.

 

Źródło: PAIH