Szkolenie poświęcone pomocy publicznej (30 sierpnia 2019 r., Łódź)

W imieniu Centrum Obsługi Przedsiębiorcy zapraszamy na szkolenie poświęcone pomocy publicznej. Ekspert wyjaśni między innymi pojęcia: pomocy publicznej w prawie unijnym oraz w kategoriach przewidzianych w rozporządzeniach.

Omówione zostaną także poziomy występowania pomocy publicznej na przykładzie konkursów, procedury udzielania i monitorowania udzielonej pomocy oraz wiele innych zagadnień, które z pewnością Was zainteresują.

Szkolenie poprowadzi Pan Maciej Zasłona – absolwent ekonomii oraz politologii, posiadający ponad 15 letnie doświadczenie w zakresie przygotowywania programów pomocowych oraz udzielania pomocy de minimis. Doświadczenie praktyczne zdobywał, pracując m.in w Ministerstwie Gospodarki, Agencji Rozwoju Pomorza. Jest współautorem opracowań przygotowanych na zlecenie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, m.in.:  „Usługi użyteczności publicznej a pomoc publiczna”, „Partnerstwo publiczno-prywatne a pomoc publiczna”, „Podatki dochodowe od osób fizycznych i prawnych oraz podatek akcyzowy a pomoc publiczna”, a także współautorem projektu rozporządzenia MRR w sprawie udzielania pomocy publicznej w Programie Operacyjnym Kapitał Ludzki.

Zapraszamy na spotkanie:

30 sierpnia 2019 r., godz. 9:00
Sala konferencyjna Centrum Obsługi Przedsiębiorcy (I piętro)
ul. Moniuszki 7/9, Łódź

Formularz zgłoszeniowy
Program szkolenia

 

Ilość miejsc ograniczona, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Do osób, które zakwalifikują się na listę uczestników wyślemy potwierdzenie drogą elektroniczną.

Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Materiały szkoleniowe ze spotkania zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej pod ogłoszeniem o konkursie po spotkaniu. Ponadto, informujemy że spotkanie może być rejestrowane w formie zdjęciowej/video do celów promocyjno-informacyjnych oraz dźwiękowej do celów roboczych.

 

Źródło: Centrum Obsługi Przedsiębiorcy