XVI Międzynarodowe Targi Spożywczo-Rolnicze SIAM w Maroku (16 kwietnia 2019 r.)

Zapraszamy do udziału w XVI Międzynarodowych Targach Spożywczo-Rolniczych SIAM w Maroku.

Targi odbywają się w Meknes i jest to największe wydarzenie branżowe w Afryce (ponad 1700 wystawców z 70 krajów), które w tym roku współorganizowane jest przez Szwajcarię jako gościa honorowego.

Strona wydarzenia: SIAM

Dodatkowo Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH z siedzibą w Casablance planuje zorganizować na targach Dzień Polski. W jego ramach odbędzie się mikrokonferencja „Polska – nowe możliwości rozwoju branży spożywczo-rolniczej” i spotkania B2B dla wszystkich polskich firm, które zgłoszą swoje uczestnictwo.
Polska jest dla Marokańczyków odległym i wciąż mało znanym krajem. Zależy nam, by najpierw przedstawić lokalnym przedsiębiorcom ogólny zarys polskiej branży spożywczo- rolniczej, zaprezentować produkty przedsiębiorców obecnych na targach, a następnie przystąpić do spotkań bezpośrednich.
W pierwszym dniu targów ma miejsce uroczyste otwarcie przez Jego Królewską Mość Mohammeda VI. Podpisywane są również konwencje i umowy. Dzień Polski jest zaplanowany w drugim dniu targów tj. 17 kwietnia. Podczas konferencji dajemy Państwu przestrzeń do krótkiej prezentacji firmy. Zachęcamy również do dostarczenia katalogów, na które przewidujemy stojaki w sali konferencyjnej.

Katalogi proszę przesłać na adres Ambasady RP:
23, av. Oqbah BP. 425 10 090 Rabat–Agdal, Maroko,

z dopiskiem: SIAM MATERIEL DE PROMOTION VALEUR

Termin nadsyłania materiałów: 15 kwietnia br.

Niezależnie od organizowanego przez PAIH Dnia Polskiego, uczestnicy mogą wynająć przestrzeń wystawczą. Prosimy o kontakt, jeśli zdecydują się Państwo na własne stoisko – możemy pomóc w formalnościach. Możemy również zarekomendować połączenia lotnicze oraz hotele.

Kontakt:
Jan Bochniak

Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Casablance

jan.bochniak@paih.gov.pl

+212 700702067

Źródło: PAIH