Wirtualne seminarium o możliwościach inwestycyjnych w Peru (17 listopada, godz. 16:00)

 

Ambasady Peru w Polsce mam przyjemność poinformować, że w dn. 17 listopada (środa), o godz. 16:00 czasu polskiego, odbędzie się wirtualne seminarium dotyczące projektów inwestycyjnych w ramach Infrastruktury Naturalnej w Peru, organizowane przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Peru oraz Organ na rzecz Rekonstrukcji ze Zmianami (Autoridad para la Reconstrucción con Cambios – ARCC).

Wydarzenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Zoom, w języku hiszpańskim oraz angielskim.

Podczas spotkania zostaną przedstawione informacje o inwestycjach w dziedzinie infrastruktury naturalnej, mających na celu ograniczenie ryzyka powodzi i katastrof naturalnych, przywrócenie naturalnych siedlisk, zmniejszenie śladu węglowego, oraz walkę ze zmianami klimatu w peruwiańskich regionach Tumbes, Lambayeque, La Libertad, Ancash, Ica i Lima.

W załączeniu przesyłam zaproszenie na wydarzenia oraz materiały promocyjne, zawierające bardziej szczegółowe informacje na temat wspomnianych projektów. Rejestracja na seminarium odbywa się za pośrednictwem strony internetowej https://forms.office.com/r/0Bwpc3RK00. Serdecznie zapraszamy do udziału.

 

Źródło: Ministerstwo Rozwoju i Technologii

Załączniki