Weź udział w wirtualnej odsłonie targów China – CEEC Expo (rejestracja do 15 maja 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0
Polscy przedsiębiorcy mają niepowtarzalną szansę bezpłatnie zaprezentować się na największych targach konsumenckich dla regionu Europy Środkowo-Wschodniej w Chinach. Targi China – CEEC Expo and International Consumer Goods Fair (China – CEEC Expo), co roku odbywały się w mieście Ningbo, w tym roku, ze względu na globalną pandemię, wydarzenie przenosi się do sieci.

Do udziału w China – CEEC Expo, które od 2015 roku organizuje Ministerstwo Handlu ChRL, zaproszone są państwa inicjatywy współpracy gospodarczej między Chinami a 17 państwami z Europy Środkowo-Wschodniej (tzw. inicjatywa 17+1), w tym Polska. Wydarzenie odbywa się co roku w czerwcu i gromadzi tysiące chińskich handlowców, agentów, importerów oraz przedstawicieli sieci dystrybucji.

Tegoroczna, wirtualna edycja targów, rozpocznie się 8 czerwca.

Rejestracji można dokonać do 15 maja poprzez stronę organizatora

China-CEEC Expo – Przewodnik po wirtualnym stoisku

Zarejestrowane firmy będą mogły wzbogacić wirtualne stoisko matriałami multimedialnymi i porozmawiać z potencjalnymi kupcami on-line.

PAIH na China – CEEC Expo

Podczas trzech ostatnich edycji targów China – CEEC Expo Polska Agencja Inwestycji i Handlu organizowała stoisko narodowe. W zeszłym roku zaprezentowało się na nim 36 polskich firm z branży kosmetycznej, spożywczej i jubilerskiej.

Źródło: PAIH