Weź udział w międzynarodowych targach dobrego smaku i specjałów regionalnych (16-19 kwietnia 2020 r., Stuttgart)

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza firmy z regionu do udziału na wspólnym stoisku Województwa  Łódzkiego podczas międzynarodowych targów dobrego smaku i specjałów regionalnych SLOW FOOD 2020, odbywających się w Stuttgarcie (Niemcy), w dniach 16-19 kwietnia 2020 r.

Celem targów jest prezentacja i promocja produktów żywnościowych z naszego regionu, charakteryzujących się m.in. tradycyjnymi metodami wytwarzania.

Udział w targach stanowi okazję do nawiązania nowych kontaktów handlowych i jednoczesnego zaprezentowania swojej oferty.

Targi SLOW FOOD skierowane są do szerokiej publiczności, do wszystkich, którzy cenią sobie zdrową i smaczną żywność. Podczas targów wystawcy sprzedają swoje produkty, które m.in. nie mogą zawierać sztucznych dodatków i konserwantów. Targi rokrocznie cieszą się dużym zainteresowaniem, co potwierdziła ubiegłoroczna edycja – ponad 400 wystawców i 55.000 odwiedzających. Wśród zwiedzających znajdują się prominentni politycy, znane osobistości ze świata kultury i mediów, gastronomowie i kucharze.

Partnerem targów jest włoska organizacja SLOW FOOD, która propaguje ideę dobrego smaku produktów żywnościowych oraz czerpania radości i zadowolenia z jedzenia.

KOSZTY

Koszt uczestnictwa w tym: wynajem powierzchni i zabudowa stoiska, wyposażenie stoiska (lady, witryny, stoliki, krzesła, itp.) pokrywa  Województwo Łódzkie.

Firmy zainteresowane udziałem na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego są zobowiązane do przestrzegania Regulaminu dla Wystawcy SLOW FOOD 2020 i pokrycia własnych kosztów podróży w szczególności kosztów zakwaterowania i transportu.

ZGŁOSZENIA

Firmy zainteresowane udziałem prosimy o przesłanie wypełnionych i podpisanych skanów dokumentów:

  1. Formularz zgłoszeniowy SLOW FOOD 2020
  2. Formularz produktowy SLOW FOOD 2020 pl
  3. Regulamin dla Wystawcy SLOW FOOD 2020

na adres e-mailem: michal.pietranek@lodzkie.pl do dnia 28 lutego 2020 roku

KONTAKT

Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Departament Promocji, Wydział Projektów Międzynarodowych

Michał Pietranek, e-mail: michal.pietranek@lodzkie.pl, tel. 42/ 663 35 82