Webinarium: „Rynek kosmetyczny w Australii – szanse dla polskich firm kosmetycznych” (7 kwietnia 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Chcesz poznać prawne i praktyczne aspekty wprowadzenia produktów kosmetycznych na Antypody? Dowiedzieć się jak na lokalny rynek może wpłynąć epidemia COVID-19? Dołącz do naszego webinarium.

Webinarium skierowane jest do polskich firm z branży kosmetycznej zainteresowanych ekspansją na rynek australijski. O sektorze kosmetycznym, jego strukturze, specyfice, głównych trendach, graczach oraz wydarzeniach branżowych mówić będzie Marzena Krajniewska – Ekspert Zagranicznego Biura Handlowego w Sydney.

Kwestie regulacji, z uwzględnieniem klasyfikacji produktów kosmetycznych z perspektywy różnic pomiędzy rynkiem europejskim a australijskim oraz praktyczne aspekty wprowadzania produktów na rynek australijski, omówione zostaną przez przedstawicieli australijskiej firmy konsultingowej, wspierającej rozwój biznesu polskich firm w Australii.

Agenda:

  • Sektor kosmetyczny w Australii – Marzena Krajniewska, Ekspert ZBH Sydney;
  • Przepisy prawne regulujące sektor kosmetyczny oraz praktyczne aspekty wprowadzania produktów na rynek australijski – przedstawiciele australijskiej firmy konsultingowej AUTCOME PARTNERS wspierającej rozwój biznesu polskich firm w Australii;
  • Q&A – sesja pytań i odpowiedzi.

 

Webinarium odbędzie się 7 kwietnia 2020 r. o godzinie: 10:00 czasu polskiego (CET).

Zgłoszenia przyjmujemy do 5 kwietnia br. poprzez formularz.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Seminarium odbędzie się w języku polskim.

Źródło: PAIH