Webinarium „Praca zdalna, home office i telepraca – różnice, podobieństwa i możliwości”(22 kwietnia 2021 r., godz. 13:00 – 15:00)

 

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” wspólnie z Kancelarią TLA zapraszają na bezpłatne webinarium „Praca zdalna, home office i telepraca – różnice, podobieństwa i możliwości”, które odbędzie się 22 kwietnia 2021 r. od 13:00 do 15:00.

 

Agenda spotkania:

 

  1. Regulacje obowiązujące przed i po wejściu w życie przepisów tzw. tarczy antykryzysowej
  2. Warunki wykonywania: pracy zdalnej, home office i telepracy
  3. Różnice między formami wykonywania pracy na odległość
  4. Na co należy zwrócić uwagę przy wykonywaniu przez pracownika pracy na odległość

 

LINK DO REJESTRACJI: TUTAJ

 

Spotkanie poprowadzą dla Państwa:

 

Izabela Mendyk-Pichur – Radca Prawny
Dyrektor w Kancelarii TLA, radca prawny wpisany na listę prowadzoną przez Radę Okręgowej Izby Radców Prawnych we Wrocławiu. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących kancelariach prawniczych we Wrocławiu oraz prowadząc własną praktykę prawniczą. Uzyskała certyfikat doradcy w Alternatywnym Systemie Obrotu organizowanym przez GPW w Warszawie S.A. Orzekała jako arbiter przy Stałym Sądzie Arbitrażowym działającym przy jednym z biur finansowych we Wrocławiu. Specjalizuje się w prawie cywilnym, prawie pracy, prawie autorskim oraz prawie handlowym i gospodarczym. Uczestniczyła w obsłudze prawnej i korporacyjnej spółek notowanych na GPW, spółek świadczących usługi ecommerce, firm budowlanych i deweloperskich. Ma na swoim koncie pomyślnie rozstrzygnięte spory przed Sądem Najwyższym.

 

Łukasz Pyjek – Konsultant / Aplikant radcowski
Starszy Konsultant w Kancelarii TLA, od 2019 r jest aplikantem radcowskim. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach w Toruniu i we Wrocławiu Specjalizuje się w zagadnieniach prawa pracy i ochrony danych osobowych, ze szczególnym uwzględnieniem zbiorowego prawa pracy, ustania i regulowania stosunku pracy, a także procesów przetwarzania danych osobowych w przedsiębiorstwie. W toku studiów, jak również podczas odbywania aplikacji uczestniczył m. in. w realizowaniu licznych projektów z zakresu prawa spółek oraz szeroko pojętego prawa cywilnego, a także pomagał rozwiązywać liczne problemy prawne pojawiające się w toku prowadzenia działalności gospodarczej.

 

 

Źródło: Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. z o.o.