Webinarium “International Projects and Procurement in the ICT sector. How and why to register in the UNGM” 22.03.2019 – godz. 10:00 (CET)

 

W ramach przygotowań do Warsaw Humanitarian Expo (11-13.06.2019, Warszawa – Nadarzyn, https://humanitarianexpo.com/ ) zapraszamy do udziału w webinarium pt. „Doing Business with the UN – International Projects and Procurement in the ICT Sector. How and Why to Register in the United Nations Procurement Database (UNGM)”.

Webinarium z ekspertem Urzędu Komunikacji Elektronicznej odbędzie się po angielsku. Będzie ono sprofilowane z uwzględnieniem specyfiki firm sektora teleinformatycznego.

Zapraszamy do rejestracji na Webinarium 2. pod adresem:

Doing Business with the UN

Po zarejestrowaniu się otrzymacie Państwo, wraz z potwierdzeniem swojego udziału w Webinarium, informacje dot. podłączenia się do transmisji.

Dodatkowo po wysłuchaniu transmitowanej prezentacji naszych ekspertów, będziecie Państwo mogli zadawać pytania ekspertowi w czasie rzeczywistym.

Po transmisji prosimy o przekazywanie ew. komentarzy czy pytań, pod następującym adresem mailowym: marcin.nowak@msz.gov.pl. Planujemy też zebranie informacji zwrotnej przy wykorzystaniu krótkiego kwestionariusza.

Webinarium będzie drugim z cyklu 3 webinariów, które mają na celu przygotowanie Państwa, do efektywnego udziału w spotkaniach podczas samego czerwcowego Warsaw Humanitarian Expo 2019 (w tym Warsaw Procurement Forum).

 

Źródło: MSZ