Uwaga! Zmiana terminów Biznes Mikserów na 2021 rok!

wpis w: Aktualności - pol | 0

 

Uwaga! W związku z aktualną sytuacją epidemiczną i względami bezpieczeństwa uczestników informujemy, że realizację Biznes Mikserów przenosimy na 2021 rok. Wznowienie rekrutacji planujemy w I kwartale 2021, wówczas poinformujemy o nowych terminach i miejscach spotkań.

Tymczasem, dbajcie o zdrowie, a o nowe pomysły biznesowe i relacje zadbamy wspólnie podczas Biznes Mikserów!

Biznes Mikser jest eventem o charakterze biznesowym dedykowanym przedsiębiorcom, ukierunkowanym na spotkania bezpośrednie (B2B) mające na celu nawiązanie nowych kontaktów, zainicjowanie nowych projektów biznesowych oraz wymianę doświadczeń pomiędzy przedsiębiorcami. Podstawą w programie biznes miksera są „sesje networkingowe” – kilkuminutowe sesje podczas których przedsiębiorcy prezentują sobie nawzajem potencjał własnych firm, swoje oczekiwania biznesowe/ potrzeby. Efektem wydarzenia jest niejednokrotnie nawiązanie nowych partnerstw  biznesowych w oparciu o wzajemne, korespondujące ze sobą potrzeby.

 

 

Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn.”Lodzkie4business+”, współfinansowanego ze środków pochodzących z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Źródło: Łódzkie dla Biznesu