Urzędy bliżej przedsiębiorców online z ZUS – świadczenie postojowe (24 kwietnia 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

 

W ramach cyklu Urzędy bliżej Przedsiębiorcóworganizowanego przez Łódzką Izbę Przemysłowo-Handlową, zapraszamy przedsiębiorców, biura rachunkowe i wszystkie osoby zainteresowane wsparciem z ZUS w ramach Tarczy Antykryzysowej, do udziału w kolejnym bezpłatnym spotkaniu w formule online: Świadczenie postojowe dla przedsiębiorców i osób na umowach cywilnoprawnych.

Piątek 24 kwietnia br. | godz. 11.00
Spotkanie poprzez Zoom – https://zoom.us/

Podczas spotkania eksperci ZUS przedstawią warunki, jakie trzeba spełnić do świadczenia, a także jak poprawnie wypełnić wniosek.

PYTANIA DO EKSPERTÓW

Podczas spotkania będzie można zadać pytanie ekspertom na ogólnodostępnym czacie, lecz także możecie Państwo już teraz wysłać pytanie do nas – UWAGA! Pytania muszą dotyczyć tematyki spotkania, tj. świadczenia postojowego. Pytania przyjmujemy do czwartku 23 kwietnia br. do godz. 12.00.

Pierwszeństwo mają pytania wysłane wcześniej drogą mailową.
Przesłanie pytania nie jest równoznaczne z uzyskaniem odpowiedzi od prelegenta.
Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru i zadania pytania.

JAK DOŁĄCZYĆ?

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona.
Przyjmujemy wcześniejsze zapisy mailowe na adres: biuro@izba.lodz.pl  do dnia 24 kwietnia do godz. 09.00.
Dołączając do wydarzenia wyrażacie Państwo zgodę na publikowanie wizerunku, jednakże istnieje możliwość uczestnictwa bez udostępniania obrazu i dźwięku ze swojego urządzenia.

Na godzinę przed startem spotkania na Państwa maile zostanie wysłany dedykowany link do spotkania za pośrednictwem Zoom – mogą go Państwo otworzyć z poziomu przeglądarki stron www lub skorzystać z zainstalowanej wcześniej aplikacji (do pobrania tutaj – https://zoom.us/ ).

Link zostanie także udostępniony na naszym profilu na facebook’u.

Spotkanie organizowane jest przy wsparciu: Business Centre Club – Loża Łódzka | Klub 500 – Łódź | Regionalny Związek Pracodawców Prywatnych Ziemi Łódzkiej Lewiatan | Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego SA | Regionalna Izba Budownictwa w Łodzi

Źródło: ŁIPH