Urząd Patentowy RP zaprasza na konferencję 29-30 czerwca dot. projektowania wizerunku firmy. PARP partnerem

wpis w: Aktualności - pol | 0

Urząd Patentowy RP w dniach 29 i 30 czerwca zaprasza na wyjątkową  dawkę pozytywnych doświadczeń i cennych informacji, o tym jak  w  czasach gwałtownego rozwoju technologii cyfrowych z jednej strony, a coraz większą potrzebą budowania przewagi konkurencyjnej z drugiej, zostać nie tylko zauważonym, ale i docenionym. Kluczem globalnego wzrostu okazuje się nowatorskie myślenie o szeroko rozumianej promocji, w tym korzystanie z narzędzi do budowania optymalnego wizerunku. Dwa z siedmiu paneli poświęcone zostaną tematyce związanej z prawną ochroną wizerunku marki, oraz wyzwaniom prawnym dotyczącym ochrony branży rozrywkowej oraz marketingu. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości jest Partnerem wydarzenia.

W pierwszym dniu konferencji w godzinach 11:45-12:45 wystąpi Izabela Banaś – Zastępca Dyrektora w Departamencie Analiz i Strategii, która opowie jak programy PARP wspierają współpracę przedsiębiorców z projektantami.

Po raz pierwszy wydarzenie zostanie zorganizowane w formule online, gdzie będzie można wysłuchać 42-óch wyjątkowych prelegentów, w tym gości ze Szwajcarii, Hiszpanii i Niemiec, którzy podzielą się wiedzą, pasją i doświadczeniem.

Do oglądania debat na żywo, zapraszamy wszystkich chętnych nie tylko w kraju nad Wisłą. Swoje zaproszenie kierujemy do szerokiej społeczności międzynarodowej, która dzięki zapewnionemu tłumaczeniu symultanicznemu na język angielski, będzie mogła śledzić nasze obrady, transmitowane ze studia na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Więcej informacji.

Źródło: PARP