Targi motoryzacyjne „Auto Mechanika 2019” (12 – 14.04.2019 r., Łotwa)

 

W dniach 12–14 kwietnia 2019 r. w Centrum Wystawienniczym BT1 w Rydze odbędą się 24. targi motoryzacyjne „AUTO MECHANIKA 2019”.

Jest to największe przedsięwzięcie w regionie przeznaczone dla firm i specjalistów z branży motoryzacyjnej. Podobnie jak w latach ubiegłych, Ambasada RP na Łotwie we współpracy z Ministerstwem Przedsiębiorczości i Technologii RP organizuje stoisko, z którego bezpłatnie mogą skorzystać przedstawiciele małych i średnich firm z branży.

W ramach stoiska, przedsiębiorcy mają możliwość skorzystania z przestrzeni wystawienniczej o powierzchni 10 m2 wyposażonej w niezbędne elementy (stand, półki na prospekty, stół i krzesła). Przejazd i zakwaterowanie pozostają we własnym zakresie, choć w miarę możliwości służymy pomocą logistyczną (np. można przesłać wcześniej materiały promocyjne).

Więcej informacji o targach mogą Państwo znaleźć na stronie http://www.bt1.lv/auto/eng/

Zgłoszenia do udziału w targach prosimy nadsyłać do 3 kwietnia br. na adres: jolanta.wisnioch@msz.gov.pl wraz z krótką informacją o profilu działalności spółki.

Decyzja o zakwalifikowaniu firmy do udziału w targach zostanie podjęta na podstawie kolejności zgłoszeń oraz perspektyw nawiązania współpracy z partnerami łotewskimi.

Pierwszeństwo mają spółki zgłaszające się do udziału w targach w Rydze po raz pierwszy.