Targi EXPORT EXPO (29-31 maja 2019 r., Nadarzyn)

Warszawska Izba Gospodarcza przy współpracy ze Stowarzyszaniem Polskich Mediów oraz magazynem TTG Wiadomości Gospodarcze, organizuje targi Export Expo.

To pierwsze tego typu wydarzenie, skupiające eksporterów z Europy Centralnej i Wschodniej, reprezentujących różne branże. Zapraszamy eksporterów – producentów, usługodawców. Wystawcy będą mieli wyjątkową okazję zaprezentować swoją ofertę zaproszonym kupcom z Polski i zagranicy.

Organizatorzy, przy współpracy z izbami gospodarczymi z Europy Centralnej i Wschodniej, zapraszają na targi około 2000 handlowców z krajów z Europy Centralnej i Wschodniej oraz około 3000 polskich kupujących.

Gośćmi będą również przedstawiciele ponad 50 izb gospodarczych z Albanii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Czech, Estonii, Łotwy, Litwy, Mołdawii, Polski, Rosji, Słowacji, Słowenii, Ukrainy i Węgier.

Imprezy towarzyszące

  • III Kongres Gospodarczy Europy Centralnej i Wschodniej
    Jest to jedyna tego typu inicjatywa, obejmująca zasięgiem Europę Centralną i Wschodnią, Bliski Wschód oraz Chiny i gromadząca rekordową liczbę przedsiębiorców.
  • Seminaria
    ”Współpraca handlowa z Chinami”. Celem warsztatów jest zapoznanie początkujących i zaawansowanych importerów z procedurami związanymi ze sprowadzaniem towarów z Chin. W szczególności poruszone zostaną kwestie związane z kontrolą jakości, e-commerce i nowymi technologiami, nieporozumieniami na tle kulturowym i optymalizacją kosztów transport.
  • VII edycja targów China Homelife Poland
    China Homelife Poland to wielka szansa dla europejskich firm zainteresowanych importem produktów z Chin, także dla tych, które mają już swoich azjatyckich partnerów biznesowych. Do Nadarzyna przyjedzie ok. 1700 wystawców, którzy zaprezentują ponad 65 000 produktów.
Więcej o wydarzeniu na stronie organizatora: EXPORT EXPO