TAFTIE ePitch – znajdź inwestora online (16 czerwca 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza firmy do udziału w kolejnej, już ósmej sesji pitchingowej organizowanej online (ePitch), która odbędzie się 16 czerwca 2020 r. o godzinie 17:00.

ePitch organizowany jest przez francuski bank BPI France we współpracy z europejską platformą startupową EuroQuity. Sesja pitchingowa jest otwarta dla wszystkich sektorów gospodarki.

W trakcie sesji, 5-7 firm zaproszonych przez organizatorów do udziału w ePitchu, będzie miało możliwość zaprezentowania w ciągu 6 minut swojej firmy przed europejskimi inwestorami. Zobacz jak to działa (j. ang.).

Kryteria naboru:

  • Start-up zainteresowany pozyskaniem finansowania w ramach zalążkowej rundy inwestycyjnej Serii A (do 300 tysięcy euro),
  • Firma działająca w sektorze kapitało-chłonnym,
  • Oferowany produkt musi być na poziomie gotowości technologicznej – minimum TRL 7 i na poziomie gotowości rynkowej – minimum MRL 5 (poziom MRL 5 oznacza, że proponowane rozwiązanie jest już wstępnie zwalidowane i została zidentyfikowana grupa co najmniej 100 klientów, którzy chcieliby mieć takie rozwiązanie/produkt),
  • Firma powinna działać w oparciu model biznesowy typu SMART,
  • Firma powinna posiadać własną stronę internetową i inne materiały/analizy itp. w języku angielskim oraz dokonać krótkiej prezentacji w jęz. angielskim (ok. 6 min) podczas wydarzenia.

Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny.

Więcej informacji wraz z plikami do pobrania znajdują się tutaj 

 

Źródło: Enterprise Europe Network