Sztuczna inteligencja w biznesie. Weź udział w bezpłatnych spotkania b2b online (11 maja 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

W imieniu Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszamy do udziału w giełdzie kooperacyjnej online poświęconej zastosowaniu sztucznej inteligencji (AI – Artificial Intelligence) w biznesie, która odbędzie się w dniu 11 maja 2020 r.

Giełda kooperacyjna to seria dwustronnych, wcześniej umówionych ok. 20-minutowych spotkań między przedstawicielami firm i instytucji z różnych krajów. Uczestnicy giełdy reprezentują te same lub zbliżone branże i są zainteresowani nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami w celu realizacji wspólnych projektów i inicjatyw biznesowych.

Jak to działa?

  • Uczestnicy giełdy dokonują rejestracji wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na głównej stronie giełdy. Mają na to czas do 10 maja 2020 r., ale im szybciej dokonają rejestracji, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie mogła zapoznać się z ich ofertą.
  • Podczas rejestracji należy określić godziny dostępności uczestników spotkania oraz profil swojej działalności i rodzaj współpracy, którą chcemy nawiązać.
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu online na stronie giełdy. Każdego dnia w katalogu mogą pojawiać się nowe firmy!
  • Z katalogu online zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby odbyć rozmowy.
  • 11 maja 2020 r. na platformie b2match (tej samej, na której odbywa się rejestracja) odbędą się rozmowy zgodnie z indywidualnymi harmonogramami. Każdy uczestnik będzie miał dostęp do swojego harmonogramu spotkań poprzez profil na stronie giełdy.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie znajduje się na stronie internetowej wydarzenia.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Koszt

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny.

Zarejestruj się już dziś!

Rejestracja uczestników i profili, a także wybór partnerów biznesowych do spotkań trwa do 10 maja 2020 r.

Więcej informacji przeczytasz na stronie internetowej wydarzenia

Informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

Źródło: Enterprise Europe Network