Szkolenie: Zmiany w INCOTERMS 2020 (ŁIPH, 29 stycznia 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

 

Międzynarodowa Izba Handlowa z siedzibą w Paryżu wprowadziła Incoterms® 2020, będący najnowszą wersją warunków handlowych w zakresie sprzedaży towarów. Incoterms® 2020 ma być łatwiejszy w użyciu i  zapewniać przejrzystość firmom i handlowcom na całym świecie.

Celem szkolenia będzie przypomnienie zasad w stosowaniu reguł handlowych Incoterms® oraz zapoznanie się z ich nowym katalogiem.

Środa 29 stycznia 2020 | godz. 9.00-14.00
siedziba Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej
Narutowicza 34, 90-135 Łódź – sala parter

Do kogo adresowane jest szkolenie?
– do przedsiębiorców będących aktualnymi i potencjalnymi eksporterami lub importerami,
– do pracowników działów eksportu, importu,
– do  agencji celnych.

Do pobrania:
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY + PROGRAM

Koszt udziału w szkoleniu – 349 zł netto/osoba.
Firmy członkowskie  ŁIPH – 249 zł netto/osoba.
Skan wypełnionego i podpisanego formularza zgłoszeniowego należy przesłać do dnia 24 stycznia 2020 do godz. 12.00 na adres: a.pawlak@izba.lodz.pl

Prowadzący:
Tomasz Sętkowski
– właściciel PROF-IUS, firmy członkowskiej ŁIPH, od 2012 roku cyklicznie prowadzi dla izby szkolenia z handlu międzynarodowego. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, o specjalizacji prawa celnego. W latach 1991 – 2007 pracownik łódzkiej administracji celnej (zajmował się m.in. obsługą podmiotów z poziomu oddziału celnego, oraz Izby Celnej w Łodzi). Doświadczenie zdobywał także w korporacjach międzynarodowych, takich jak Corning Cable Systems czy PwC Polska, na stanowiskach związanych z obsługą celną. Odpowiedzialny m.in. za przygotowanie i wdrożenie firmy do uzyskania certyfikatu AEO, analitykę celną na poziomie obszaru EMEA.

Źródło: ŁIPH