Stoisko PAIH na Międzynarodowych Targach Rolniczych w Nowym Sadzie (20-26 maja 2023 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza przedsiębiorców z sektora rolniczego do współtworzenia stoiska narodowego PAIH na targach rolniczych International Agriculture Fair. Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-26 maja 2023 w serbskim Nowym Sadzie.

International Agricultural Fair są największymi i najbardziej popularnymi targami rolniczymi w regionie Bałkanów Zachodnich. Można na nich zobaczyć najnowsze rozwiązania technologiczne w rolnictwie oraz spotkać przedstawicieli szeroko rozumianego agrobiznesu.

W 2022 r. targi przyciągnęły uwagę wystawców z 21 państw i 140 tys. gości. Tegoroczna, jubileuszowa, 90. edycja wydarzenia odbędzie się pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa, Leśnictwa i Gospodarki Wodnej. Z tej okazji PAIH organizuje stoisko promocyjne dla polskich przedsiębiorców planujących wejście na rynek serbski, poszukujących kontaktów z lokalnymi producentami i dystrybutorami.

Obecność na stoisku promocyjnym PAIH zapewnia możliwość:

  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do prezentacji autorskich produktów,
  • odbycia spotkań z kontrahentami oraz instytucjami i organizacjami okołobiznesowymi,
  • konsultacji planu ekspansji na rynek serbski,
  • promocji obecności na targach w prasie branżowej,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Belgradzie.

PAIH gwarantuje powierzchnię wystawiennicza wewnątrz hali targowej. Jeśli przedsiębiorca chce skorzystać z przestrzeni zewnętrznej, jest zobowiązany do pokrycia kosztów jej wynajmu. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. również są po stronie przedsiębiorcy.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Kierowniczka Zagranicznego Biura Handlowego w Belgradzie Ida Orzechowska: ida.orzechowska@paih.gov.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 30 marca 2023 r.

Źródło: PAIH