Stoisko PAIH na China-CEEC Expo 2023 (16-20 maja 2023 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego na targach China-CEEC Expo 2023. Wydarzenie odbędzie się w dniach 16-20 maja 2023 r. w Ningbo, w chińskiej prowincji Zhejiang.

Targi China-CEEC Expo International Consumer Good Fair to jedno z największych wydarzeń konsumenckich w Ningbo, organizowanych przez Ministerstwo Handlu ChRL. Do udziału zapraszane są państwa z inicjatywy współpracy gospodarczej między Chinami a krajami Europy Środkowo-Wschodniej, w tym – Polska.

W centrum uwagi tegorocznej edycji znajdzie się promocja czterech sektorów: żywność i produkty rolne, FMCG (w tym: kosmetyki i chemia), technologia i sprzęt medyczny oraz handel usługami (w tym: branża cyfrowa, digital finance, digital logistics, cross-border e-commerce itd.).

Podczas wydarzenia PAIH zorganizuje stoisko promocyjne dla polskich przedsiębiorców, na którym obecność daje możliwość:

  • zaprezentowania autorskich produktów i usług,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do spotkań z kontrahentami,
  • udziału w dodatkowych wydarzeniach, jak – konferencje promocyjne, roadshows, organizowane w ramach targów,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • nawiązania kontaktów biznesowych z chińskimi handlowcami, agentami, importerami lub przedstawicielami sieci dystrybucji,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Szanghaju.

Koszty logistycznej, tj.: spedycja towarów i materiałów reklamowych, ubezpieczenie osób i produktów, noclegów, wyżywienia itd. pokrywa przedsiębiorca.

W związku z poluzowaniem obostrzeń covidowych na terenie ChRL, rekomendujemy, aby przedsiębiorcy dotarli na targi osobiście.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza rejestracyjnego do 27 marca 2023 r.

Szczegółowych informacji na temat wydarzenia i rekrutacji udziela Kierownik Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Szanghaju – dr Andrzej Juchniewicz: andrzej.juchniewicz@paih.gov.pl.

Źródło: PAIH