Stoisko PAIH na Caucasus Build 2023 (28-30 kwietnia 2023 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do współtworzenia stoiska promocyjnego na Międzynarodowych Targach Caucasus Build 2023. Wydarzenie obędzie się w dniach 28-30 kwietnia 2023 r. w Tbilisi.

Caucasus Build to jedno z największych i najpopularniejszych wydarzeń branży budowlano-przemysłowej w Gruzji i w całym regionie Kaukazu. Co roku bierze w nim udział ponad 100 wystawców z całego świata. Organizatorzy przewidują, że w tym roku targi przyciągną ponad 3 200 uczestników. Jednym z najbardziej intersujących elementów tegorocznej odsłony ma być Real Estate Week, któremu będą towarzyszyć Targi Nieruchomości i Budownictwa, Forum Nieruchomości, konferencje tematyczne oraz Mistrzowskie Kursy Edukacyjne. Wydarzenie zgromadzi w jednym miejscu inwestorów, deweloperów, brokerów, jak również firmy konsultingowe, powiązane z sektorem nieruchomości.

Targi budowlane w Gruzji stanowią idealną okazję dla producentów i dostawców materiałów budowlanych, maszyn, technologii i usług do spotkania się z gruzińskimi i kaukaskimi firmami budowlanymi, deweloperami, architektami, przedstawicielami instytucji państwowych oraz innymi kluczowymi podmiotami z branży budowlanej. Dlatego, podczas tegorocznej edycji, PAIH organizuje stoisko promocyjne dla polskich przedsiębiorców zainteresowanych ekspansją na rynek gruziński.

Obecność na stoisku PAIH zapewnia możliwość:

  • zaprezentowania produktów i rozwiązań w sektorze budowlanym,
  • wykorzystania wspólnej przestrzeni stoiska do prezentacji materiałów informacyjnych i reklamowych,
  • odbycia spotkań B2B z potencjalnymi kontrahentami i instytucjami i organizacjami okołobiznesowymi,
  • konsultacji planu ekspansji na rynek gruziński,
  • bezpłatnego udziału w wydarzeniu,
  • skorzystania z merytorycznego i językowego wsparcia ekspertów Zagranicznego Biura Handlowego PAIH w Tbilisi.

Więcej informacji o targach na stronie internetowej organizatora.

Udział w targach jest bezpłatny. Koszty logistyczne, tj. spedycji towarów i materiałów reklamowych, transportu, ubezpieczenia osób i produktów, noclegu, wyżywienia itp. pokrywa przedsiębiorca.

Zgłoszenia przyjmowane są za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego do 20 marca 2023 r.

Źródło: PAIH