Stoisko narodowe na targach Hannover Messe 2020 (branża ICT)

wpis w: Aktualności - pol | 0

 

Polskie firmy z branży ICT będą mogły skorzystać z promocji na stoisku narodowym podczas najbliższej edycji targów Hannover Messe. Stoisko zorganizuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Nazwa wydarzenia: Hannover Messe
Termin: 20-24 kwietnia 2020 .r
Strona wydarzenia: www.hannovermesse.de
Lokalizacja: Hanower, Niemcy

 

Celem organizacji stoiska jest promocja polskiej branży ICT wśród zagranicznych odbiorców. Oferta stoiska skierowana jest do firm, które w targach Hannover Messe biorą udział jako zwiedzający lub wystawcy, jak również do tych, które nie wybierają się na targi osobiście, ale byłyby zainteresowane promocją swojej oferty w trakcie tego wydarzenia.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, foldery itp.),
  • wyświetlanie materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy na dostępnych ekranach (filmy promocyjne, prezentacje itp.).

Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia, jak również bilety wejściowe na targi Hannover Messe.

Uwaga! Istnieje mozliwość ubiegania się o bezpłatne wejściówki na targi przez firmy uczestniczące w giełdzie kooperacyjnej organizowanej przez Enterprise Europe Network. Więcej informacji na ten temat udziela Sławomir Biedermann, slawomir_biedermann@parp.gov.pl).

Jeśli jesteście zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas Hannover Messe 2020, piszcie na adres: oleksandra_perepelytsia@parp.gov.pl.


Stoisko informacyjno-promocyjne podczas Hannover Messe 2020 zostanie zorganizowane w ramach realizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości Branżowego Programu Promocji branży IT/ICT na lata 2020-2022, w ramach poddziałania 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Źródło: ict.trade.gov.pl