Startupie! Poznaj swojego korporacyjnego partnera przez internet podczas Corporate Day 2020

Ośrodek Enterprise Europe Network przy Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej dla startupów zainteresowanych nawiązaniem kontaktów z firmami z Austrii i innych krajów Unii Europejskiej, która odbędzie się 12 maja 2020 r. 

Giełda kooperacyjna przeznaczona jest dla przedstawicieli startupów z takich branż jak Sztuczna Inteligencja (AI), Internet Rzeczy (IoT), energia, e-health, technologie środowiskowe, rozwiązania dla transportu i logistyki, czy systemy bezpieczeństwa.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

  • Uczestnicy rejestrują swój udział wypełniając formularz rejestracyjny online znajdujący się na stronie internetowej giełdy.
  • W formularzu rejestracyjnym należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać,
  • Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane będą w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!)
  • Od 20 kwietnia 2020 r. z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy będą mogli dokonać wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas spotkań b2b.

Uwaga! W związku z sytuacją sanitarną w UE, zmienia się formuła wydarzenia. Spotkania odbędą się w tym samym terminie, 12 maja 2020 r., jednak nie osobiście, a drogą online. 

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie.

Koszt

Udział w giełdzie kooperacyjnej jest bezpłatny. Dla uczestników, którzy się zarejestrują, a nie wezmą udziału wydarzeniu (nie informując o tym wcześniej głównego organizatora) przewidziana jest opłata w wysokości 100 EUR.

Zarejestruj się już dziś!

Rejestracja uczestników i profili, a także wybór partnerów biznesowych do spotkań trwa do 8 maja 2020 r.

Więcej informacji przeczytasz na stronie internetowej wydarzenia

Informacji nt. spotkań b2b udziela Sławomir Biedermann: slawomir_biedermann@parp.gov.pl

 

Źródło: PARP