Start Alliance: Discover Vienna – Life Sciences

Nie przegap okazji i już dziś złóż wniosek do programu dla start-upów z dziedziny nauk przyrodniczych

 

 

Start Alliance to inicjatywa miasta Berlina oraz organizacji Berlin Partner. Jej celem jest sieciowanie najbardziej innowacyjnych miast na świecie oraz tworzenie platformy do przepływu innowacyjnych firm. Uczestnictwo Warszawy w sieci współfinansowane jest z funduszy unijnych, w ramach projektu Next Step Poland, który realizowany jest przez trzy instytucje wchodzące w skład Grupy PFR – Polski Fundusz Rozwoju, Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

 

Program dedykowany jest firmom i start-upom które zajmują się naukami przyrodniczymi w tym biotechnologia i biogospodarką. Ich produkty powinny wykraczać poza etap idei lub prototypu oraz powinny z powodzeniem być wprowadzone na rynek krajowy.

Organizatorzy podkreślają, że firma nie powinna działać na rynku dużej niż osiem lat. Jednocześnie firmy planujące uczestnictwo w Programie powinny wykazać zainteresowane ekspansją na rynek austriacki, poszukiwać partnerów międzynarodowych, dążyć do pozyskania kapitału na arenie międzynarodowej (szczególnie w Austrii) i planować międzynarodową rekrutację do swoich zespołów.

 

Więcej o programie:

 

Źródło: PAIH