Start Alliance Berlin: Mobility (4-14 listopada 2019 r., Berlin)

Program Start Alliance Berlin: Mobility to pierwszy krok do zaistnienia na berlińskim rynku start-upowym.

Berlin jest europejskim liderem w inwestowaniu w startupy! Jeśli więc opracowujesz innowacyjny produkt w obszarze transportu, mobilności lub logistyki nie przegap szansy na nawiązanie kontaktów biznesowych ze środowiskiem automotive, technologii lotniczych oraz transportu technologicznego. Berlin jest miastem szczególnie zainteresowanym wdrażaniem transportu elektrycznego, sztucznej inteligencji, czy komunikacji Car2X w transporcie miejskim.

Gdzie?: Berlin

Kiedy? 4-14 listopada 2019 r.

Jak się zgłosić? Formularz rejestracyjny

Rekrutacja na wydarzenie trwa do 31 sierpnia 2019 roku.

Organizatorzy zapewniają: biurko w przestrzeni coworkingowej na czas czterech tygodni, szkolenia biznesowe, udział w demo day, rozmowy z otoczeniem biznesu.

Kto może wziąć udział?: Program dedykowany jest startupom, których pomysł lub usługa został z sukcesem zaimplementowany na rynku krajowym, planują ekspansję na rynki europejskie (w szczególności niemiecki), poszukują międzynarodowych partnerów i planują rekrutację zagranicznych pracowników.

Więcej informacji o wydarzeniu oraz dokładny program znajduje się na stronie internetowej poświęconej Start Alliance Berlin: Mobility.

W przypadku pytań, skontaktuj się z przedstawicielką PAIH:

Patrycja Operacz adres e-mail: patrycja.operacz@paih.gov.pl

Start Alliance to inicjatywa miasta Berlina oraz organizacji Berlin Partner. Jej celem jest sieciowanie najbardziej innowacyjnych miast na świecie oraz tworzenie platformy do przepływu innowacyjnych firm. Uczestnictwo Warszawy w sieci współfinansowane jest z funduszy unijnych, w ramach projektu Next Step Poland, który realizowany jest przez trzy instytucje wchodzące w skład Grupy PFR – Polski Fundusz Rozwoju, Polską Agencję Inwestycji i Handlu oraz Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Źródło: PAIH