Spotkanie b2b online z producentami branży medycznej z Tajwanu (2 lutego 2021 r.)

 

Tajwańska Rada Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA) zaprasza na pierwsze w tym roku wydarzenie Sourcing Taiwan Online 2021 dedykowane branży medycznej, w szczególności firmom zainteresowanym produktami pomocnymi w zwalczaniu pandemii COVID-19.

Tak jak w poprzednich spotkaniach biznesowych online organizowanych przez TAITRA, polscy przedsiębiorcy zgłaszają swoje zapotrzebowanie produktowe, na podstawie którego proponowani są potencjalni dostawcy z Tajwanu. Ostateczny grafik spotkań ustalany jest w porozumieniu między stroną polską a tajwańską.

Wśród firm zaproszonych do udziału w spotkaniach handlowych znajdą się dostawcy: urządzeń i sprzętu medycznego, testów na COVID-19, środków ochrony osobistej oraz maszyn do ich produkcji, a także produkcji materiałów oraz usług medycznych.

Spotkania B2B z producentami z Tajwanu w ramach wydarzenia Sourcing Taiwan odbędą się 2 lutego 2021 w formie online. Udział w programie jest bezpłatny, zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia.

Zachęcamy również do zapoznania się z potencjałem tajwańskiego przemysłu medycznego i ofertą środków ochrony osobistej na stronie TAIWAN Global Anti-COVID-19 Pavilion: https://www.anticovid19tw.org/. Polecamy w szczególności zakładkę „Anti-Epidemic Products / Solutions Providers”, gdzie można znaleźć informacje o firmach oferujących produkty i środki medyczne. Strona ta jest w całości poświęcona informacjom związanym ze zwalczaniem pandemii COVID-19.

Zainteresowanych wzięciem udziału w spotkaniach serdecznie zapraszamy do kontaktu z oddziałem TAITRA w Polsce: e-mail: joanna@ttcw.it.pl

 

Źródło: KIG