Spotkania B2B z brazylijską siecią supermarketów „DIA BRASIL” (12-13 grudnia 2019 r., Warszawa)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) we współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa (KOWR) ma przyjemność poinformować Państwa o możliwości wzięcia udziału w spotkaniu B2B, którego głównym celem jest zwiększenie eksportu towarów z Polski do Brazylii do sieci supermarketów Dia Brasil (marka własna).

Dia to wywodząca się z Hiszpanii sieć supermarketów, uważana obecnie za lidera wśród brazylijskich sklepów spożywczych licząca ponad 800 sklepów na terenie całej Brazylii. Firma Dia Brasil jest zainteresowana rozpoczęciem współpracy z przedstawicielami polskich przedsiębiorstw oferujących produkty wyłącznie z wymienionych kategorii (załącznik).

Spotkania z menadżerem ds. importu firmy Dia Brasil odbędą się w Hotelu Grand Mercure Warsaw (ul. Krucza 28, Warszawa) w dniach 12-13 grudnia 2019 w godzinach 9-17. Spotkania będą prowadzone w języku angielskim i trwały 30-45 minut.

Firmy zainteresowane wzięciem udziału w wydarzeniu proszone są o wypełnienie formularza dostępnego na stronie internetowej (warunek niezbędny) http://ppcc.pl/events/zaproszenie-do-wziecia-udzialu-w-spotkaniach-b2b-z-brazylijska-siecia-supermarketow-dia-brasil-wsparcie-polskiego-eksportu-do-brazylii/formularz_dia-supermercado-2/ i przesłanie go do dnia 02.12.2019 (do godz. 14:00) na adres sk@ppcc.pl (Sylwia Królak).
Ponadto, prosimy o wskazanie w mailu osoby reprezentującej Państwa firmę oraz preferowaną datę i przedział godzinowy spotkania (9-12h bądź 12-17h). Informacje szczegółowe zawierające finalną datę i godzinę spotkania zostaną do Państwa przesłane do 9 grudnia br.

W przypadku dużej liczby chętnych organizatorzy (PPCC i Dia Brasil) zastrzegają sobie prawo wyboru firm uczestniczących w wydarzeniu.

Dodatkowych informacji udziela Dyrektor Generalny PPCC Pan Wojciech Baczyński, e-mail: <mailto:wb@ppcc.pl> wb@ppcc.pl, tel. +48 696 760 925

Źródło: trade.gov.pl