Handel między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu (15 października br., Warszawa)

15 października (9:00 – 17:00) Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie organizuje specjalną sesję poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu. Spotkanie odbędzie się w Ambasadzie Wielkiej Brytanii w Warszawie, ul. Kawalerii 12. 

Wielka Brytania przygotowuje się do wyjścia z Unii Europejskiej. Priorytetem rządu brytyjskiego jest opuszczenie Unii Europejskiej poprzez zawarcie umowy z Unią Europejską. Rząd brytyjski kontynuuje również przygotowania do bezumownego opuszczenia Unii Europejskiej.

W ramach przygotowań Ambasada Wielkiej Brytanii uprzejmie zaprasza przedstawicieli biznesu, którzy eksportują lub importują towary oraz usługi do Wielkiej Brytanii na spotkanie z przedstawicielami rządu brytyjskiego.

Będzie to okazja, aby porozmawiać bezpośrednio z brytyjskimi urzędnikami pracującymi nad kluczowymi kwestiami związanymi z handlem z Wielką Brytanią oraz, aby dowiedzieć się o najnowszych przygotowaniach do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej.

Program spotkania w załączeniu.

Uprzejma prośba o potwierdzenie Państwa obecności podczas wydarzenia na poniższy adres: Magdalena.Mariankowska@fco.gov.uk

Podczas spotkania będzie zapewnione tłumaczenie symultaniczne (język polski oraz angielski).

Dodatkowo w dniu 16 października w Katowicach zostanie zorganizowana sesja poświęconą handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu. Zaproszenie na sesję zostanie przesłane w oddzielnej wiadomości.

 

Źródło: Ambasada Wielkiej Brytanii w Warszawie

 

Załączniki