Seminarium pt. ” „Doing Business in Brazil” (14 września br., godz. 14.30)

 

Pod auspicjami Ambasady Brazylii w Warszawie, Polsko – Portugalskiej Izby Gospodarczej oraz Santander Bank Polska, 14 września br. o godz. 14.30 w siedzibie Santander Bank Polska – Centrum Relacyjne, al. Jana Pawła II 17, Warszawa odbędzie się seminarium pt. ” „Doing Business in Brazil”.

Seminarium jest poświęcone możliwościom inwestowania na rynku brazylijskim Temat poprowadzą wybitni eksperci i praktycy, którzy udzielą wiedzy z pierwszej ręki na temat polskich inwestycji w Brazylii, w tym ram prawnych, finansowania oraz jak Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza (PPCC) stale wspiera polskie firmy, które chcą działać na brazylijskim rynku. Celem jest dostarczenie wszystkich niezbędnych narzędzi, aby inwestorzy mogli podejmować najlepsze decyzje dotyczące przyszłych przedsięwzięć biznesowych w tym kraju.

Przemówienie wstępne wygłosi Jego Ekscelencja Haroldo de Macedo Ribeiro, Ambasador Brazylii w Polsce. Prelegentami będą m.in. :

Pan Paulo Cesar Teixeira Duarte Filho, LL.M., Partner, Stocche Forbes Advogados (prawnik),
Pan Wojciech Baczyński, Dyrektor Generalny, Polsko-Portugalska Izba Gospodarcza,
Pan Grzegorz Hajdarowicz, Prezes Gremi Group/Eco Estrela (turystyka i wypoczynek),
Pan Adam Styś, Santander Bank Polska, International Business Bureau (finanse)

Seminarium będzie prowadzone w języku angielskim, bez tłumaczenia.

Udział w seminarium jest bezpłatny, niemniej wymagane jest wypełnienie formularza rejestracyjnego zamieszczonego pod linkiem online registration form. Alternatywnie proszę wkleić do paska adresu przeglądarki linka – https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSde0uxOLblB9PmfqBsWmqVmrcCqBzsqU_D80uhpZ6S87lDzow/viewform.

W razie jakichkolwiek pytań proszę kontaktować się mailowo z Polsko – Portugalską Izbą Gospodarczą, adres: info@ppcc.pl.

Źródło: MRiT