Seminarium o rynkach środkowoamerykańskich (23 września br., godz. 15.00 – 17.00)

Departament Handlu i Współpracy Międzynarodowej w Ministerstwie Rozwoju i Technologii mam przyjemność poinformować Państwa, że po przerwie wakacyjnej wraca do cyklu spotkań o rynkach latynoamerykańskich.

Seminarium tym razem poświęcone będzie Ameryce Środkowej, gdzie uzyskają Państwo informacje o rynkach Hondurasu i Panamy.  Ich szybki rozwój, posiadane zasoby i struktury gospodarcze stanowią dobrą bazę do rozwoju współpracy handlowej i inwestycyjnej z tymi krajami.

Organizatorami wydarzenia jest Regionalna Izba Gospodarcza Pomorza, Krajowa Izba Gospodarcza, Polsko-Latynoamerykańska Rada Biznesu, a wsparcia udziela Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Ministerstwo Spraw Zagranicznych i Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

W seminarium wezmą udział m.in. ambasadorzy tych państw w Polsce, ambasador RP w Panamie (akredytowany także na Honduras), Prezydent KIG Pan Andrzej Arendarski pełniący jednocześnie funkcję konsula honorowego Hondurasu w Polsce, prezesi instytucji organizujących wydarzenie oraz praktycy działający na tamtych rynkach

Po zniesieniu większości ograniczeń pandemicznych organizatorzy zdecydowali się na formułę hybrydową.

W przypadku zainteresowania zapraszamy do Gdańska, ale też oferowana jest możliwość wzięcia udziału online.

Seminarium odbędzie się 23 września br. w godz. 15.00 – 17.00.

Bliższe informacje, agendę, formularz rejestracyjny oraz kontakt do Pana Marka Kruszewskiego, który udzieli Państwu odpowiedzi na pytania lub wątpliwości dotyczące tego seminarium znajdą Państwo pod linkiem: ¡Vamos a Honduras y Panamá!

Źródło: MRiT