Rozwiązania IT dla branży medycznej – spotkania b2b podczas targów DMEA 2020 w Berlinie (17 czerwca 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0
PARP zaprasza do udziału w giełdzie kooperacyjnej podczas targów dedykowanych rozwiązaniom IT dla medycyny „DMEA – Connecting Digital Health”, które odbędą się w Berlinie, 16-18 czerwca 2020 r.

Wydarzenie skierowane jest do przedstawicieli firm, startupów, uczelni oraz instytutów badawczych oferujących lub poszukujących innowacyjnych pomysłów w zakresie  IT dla branży medycznej.

Na czym polega giełda kooperacyjna?

Giełda kooperacyjna to seria krótkich bilateralnych spotkań pomiędzy przedstawicielami firm z różnych krajów, które działają w tej samej branży i są zainteresowane nawiązaniem współpracy z zagranicznymi partnerami.

Uczestnicy rejestrują swój udział, wypełniając formularz rejestracyjny online na stronie internetowej giełdy. W formularzu należy dokładnie określić profil swojej działalności oraz rodzaj współpracy, którą chce się nawiązać. Dane zarejestrowanych firm na bieżąco umieszczane są w katalogu on-line na stronie spotkań b2b (każdego dnia w katalogu pojawiają się nowe firmy!).
Z katalogu on-line zarejestrowani uczestnicy dokonują wyboru firm, z którymi chcieliby spotkać się podczas wydarzenia.

17 czerwca 2020 r., przy ponumerowanych stolikach, odbędą się 20-minutowe spotkania pomiędzy dobranymi w pary przedsiębiorstwami.

Oficjalnym językiem spotkań będzie język angielski.

Szczegółowa instrukcja rejestracji na wydarzenie.

Koszty

Udział w spotkaniach b2b jest bezpłatny pod warunkiem umówienia co najmniej dwóch spotkań w systemie b2b (umówienie spotkania oznacza zaakceptowanie go przez obie strony, tj. firmę zapraszającą i firmą akceptującą zaproszenie). W przeciwnym razie koszt udziału wynosi 69 euro (koszt jednodniowej wejściówki na DMEA 2020). Uczestnicy we własnym zakresie pokrywają koszty transportu i zakwaterowania podczas wydarzenia.

Zarejestruj się już dziś!

Termin rejestracji upływa 15 czerwca 2020 r. Im szybciej się zarejestrujesz, tym większa liczba zagranicznych partnerów będzie miała możliwość zapoznania się z Twoją ofertą!

Więcej o targach DMEA przeczytasz na stronie internetowej wydarzenia.

Dodatkowych informacji nt. spotkań b2b udziela p. Sławomir Biedermann (slawomir_biedermann@parp.gov.pl).

Źródło: medical.trade.gov.pl