Rekrutacja na targi SUDBACK w Stuttgarcie dla przedsiębiorców z Łódzkiego (nabór do 4 lipca 2024 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Województwo Łódzkie zaprasza przedsiębiorców z branży spożywczej do udziału w Międzynarodowych Specjalistycznych Targach Rzemiosła Piekarsko – Cukierniczego – SÜDBACK, które odbędą się w Stuttgarcie w dniach 26 – 29 października 2024 r.

Zapewniamy możliwość prezentacji swoich produktów na wspólnym stoisku pod szyldem Województwa Łódzkiego.

Südback Stuttgart to targi, na których liczni wystawcy z całego świata prezentują swoje produkty, usługi i nowe trendy w branży piekarniczo-cukierniczej. Asortyment obejmuje surowce dla piekarzy i cukierników, technologię pracy i eksploatacji, zaplecze i sprzęt biznesowy, a także wszystko, co służy promocji sprzedaży. Zeszłoroczna edycja zgromadziła 600 wystawców, którzy mieli do swojej dyspozycji 6 hal wystawienniczych. Wydarzenie przyciągnęło około 35 tys. odwiedzających.

W tym roku uczestnicy targów będą mogli zapoznać się z trendami, które będą obowiązywać w branży w nadchodzącym okresie. Po raz pierwszy zostanie zaprezentowana oferta dla branży lodziarskiej m.in. surowce i maszyny do lodów, techniki chłodzenia, witryny do prezentacji oraz wafle i dodatki.

Organizatorzy oferują urozmaicony program towarzyszący wydarzeniu, a udział w nim daje możliwość wymiany doświadczeń z przedsiębiorcami z branży, liderami na rynku międzynarodowym oraz ekspertami. Forum Trendów to doskonałe miejsce na zdobycie wiedzy na temat aktualnych trendów, rozwoju i przyszłych szans dla branży piekarsko – cukierniczej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które będzie stanowiło nie tylko inspirującą lekcję dla branży, ale również doskonałą okazję do budowania relacji biznesowych i poszerzania horyzontów zawodowych.

Zasady udziału

Udział firm w wydarzeniu jest bezpłatny dzięki dofinansowaniu ze środków Unii Europejskiej w ramach pomocy de minimis dla przedsiębiorców.

Co zapewniamy?

W ramach dofinansowania de minimis udziału Beneficjenta w targach Województwo Łódzkie pokryje koszty związane z organizacją wydarzenia, w tym:

a) organizacja wspólnego stoiska wystawienniczego dla 5 firm z województwa łódzkiego;

b) wynajem powierzchni wystawienniczej i niezbędnych elementów wyposażenia oraz infrastruktury stoiska (wielkość stoiska 40 m kw., zabudowa standardowa, opłata rejestracyjna, etc.);

c) wstęp na targi;

d) przelot i zakwaterowanie dla maksymalnie dwóch przedstawicieli firmy (przelot z Polski do Niemiec i z Niemiec do Polski).

Przedsiębiorca pokrywa we własnym zakresie wszystkie inne koszty poza wyżej wymienionymi, w tym:

a) transport własnych produktów;

b) transport na miejscu;

c) wyżywienie;

d) ubezpieczenie;

e) aranżację produktów w ramach stoiska.

W celu dokonania zgłoszenia należy wypełnić wszystkie pola formularza zgłoszeniowego i przesłać go drogą elektroniczną
na adres e-mail: projekty.miedzynarodowe@lodzkie.pl do dnia  4.07.2024 r. do godz. 9:00.

>>> Pliki do pobrania znajdziesz tutaj <<<

Liczba miejsc ograniczona (do wspólnej prezentacji na stoisku Województwa Łódzkiego zostaną zakwalifikowane firmy, które otrzymają największą liczbę punktów; w sytuacji takiej samej liczby punktów decyduje kolejność zgłoszeń).

 Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Projektów Międzynarodowych, Departament Promocji:

Joanna Baer – tel. 42 663 38 09, e-mail: joanna.baer@lodzkie.pl

Renata Klimaszewska – tel. 42 663 38 06, e-mail: renata.klimaszewska@lodzkie.pl

Agata Sarzała –  tel. 42 663 38 11, e-mali: agata.sarzala@lodzkie.pl

Udział w targach organizowany jest w ramach projektu pn. „InterEuropa – umiędzynarodowienie działalności przedsiębiorstw z województwa łódzkiego poprzez udział w wydarzeniach targowych
i ekspansję na rynki europejskie”, współfinansowanego ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027.