Rekrutacja na targi mody Fashionweare w Łodzi (nabór do 12 lipca 2024 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z Województwa Łódzkiego?
Prowadzisz działalność w przemyśle mody?

Weź udział w 20 edycji Targów Mody B2B Fashionweare, odbywających się w dniach 21–22 sierpnia 2024 r. w obiekcie targowym EXPO-ŁÓDŹ, wystawiając się na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego!
Targi Mody Fashionweare B2B to najważniejsze targi biznesowe dla branży mody w Polsce. Odbywają się dwa razy w roku, w kolebce przemysłu odzieżowego – Łodzi. Imprezę wyróżnia doskonała lokalizacja w centrum Polski, w nowoczesnym obiekcie targowym EXPO-ŁÓDŹ. Oferta odzieży damskiej, męskiej, akcesoriów i obuwia zaprezentowana jest na powierzchni wystawienniczej 2 tys. metrów. Targi stanowią platformę handlową łączącą marki odzieżowe z przedstawicielami handlu. Dla sklepów i butików to niepowtarzalna okazja do zamówienia kolekcji oraz poznania nadchodzących trendów na kolejne sezony. Zachęcamy do zapoznania się z profilem wydarzenia pod adresem: www.fashionweare.com

Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o wypełnienie Formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: biznes@lodzkie.pl do 12 lipca 2024 r.

Dla zakwalifikowanych przedsiębiorców uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne i stanowi pomoc de minimis.

Ilość miejsc jest ograniczona (maksymalnie 8 przedsiębiorstw).

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Promocji Przedsiębiorczości:
Anna Kowalewska, email: anna.kowalewska@lodzkie.pl, tel.42 291 98 51,
Katarzyna Grzybowska, email: katarzyna.grzybowska@lodzkie.pl, tel. 42 291 97 78.

Dokumenty do pobrania.