Rekrutacja dla przedsiębiorstw z sektora MŚP na targi przemysłu rolno-spożywczego AGRO 2023 (30 marca – 2 kwietnia 2023 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Jesteś przedsiębiorcą z branży rolno-spożywczej? Prowadzisz działalność w Województwie Łódzkim i posiadasz status mikro lub MŚP?

Jeśli tak, weź udział w wyjeździe studyjnym na targi przemysłu rolno-spożywczego AGRO w Bradze (Portugalia), które odbędą się w dniach 30 marca – 2 kwietnia 2023 r.

Targi AGRO to wydarzenie wystawiennicze przeznaczone m.in. dla producentów, importerów, sprzedawców urządzeń przemysłu rolno-spożywczego i żywności (w tym produktów regionalnych).

https://www.forumbraga.com/Fairs/Agro

Zainteresowanych prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na adres e-mail: biznes@lodzkie.pl do 27 stycznia 2023 r.

W ramach wyjazdu zapewniamy bilet wstępu na targi, przelot oraz zakwaterowanie na miejscu.

Ilość miejsc jest ograniczona (max.  5 przedsiębiorstw, po 1 osobie z danego przedsiębiorstwa). Decyduje zgodność z kryteriami i kolejność zgłoszeń.

Wszelkich informacji udziela pracownik Wydziału Promocji Przedsiębiorczości UMWŁ:

Piotr Mycielski, e-mail: piotr.mycielski@lodzkie.pl, tel. 42 291 97 75

Pliki do pobrania

 

Udział w wydarzeniu możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „Łódzkie dla biznesu – Rozwój na Plus”, realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Łódzkiego na lata 2014-2020.

Uczestnictwo w wydarzeniu stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).