Rekrutacja dla przedsiębiorstw z branży budowlanej z województwa łódzkiego na targi BATIBOUW 2022 (Bruksela, 21-29.05.2022)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Reprezentujesz przedsiębiorstwo z sektora MŚP z branży budowlanej z województwa łódzkiego?
Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

Zaprezentuj swoje produkty w Belgii!

Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber zaprasza do współpracy przedsiębiorców, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty na wspólnym stoisku Województwa Łódzkiego podczas międzynarodowych targów budowlanych BATIBOUW 2022, odbywających się w Brukseli w terminie 21-29 maja 2022 r.

BATIBOUW od lat są obecne na mapie najważniejszych europejskich imprez targowych. Jest to największe wydarzenie o tematyce budowlanej, jakie corocznie odbywa się w Belgii. Po przerwie związanej z pandemią koronawirusa, na ogromnej powierzchni jaką oferują tereny Brussels Expo, swoją ofertę ponownie będą mogły zaprezentować setki firm z branży budowlanej, zapoznać się z nowościami produktowymi oraz dotrzeć do potencjalnych partnerów biznesowych.

Udział w wydarzeniu umożliwi przedstawienie oferty oraz produktów z branży budowlanej z regionu łódzkiego firmom działających w tym obszarze na rynku belgijskim oraz pozwoli nawiązać współpracę gospodarczą i handlową.

Koncepcja stoiska targowego zakłada prezentację materiałów budowlanych i instalacyjnych w formie zaprojektowanego w tym celu fragmentu budynku, do którego budowy i wyposażenia użyte zostaną materiały oferowane przez firmy z województwa łódzkiego. Dlatego zachęcamy do udziału w rekrutacji producentów domów, szczególnie modułowych, komponentów do budowy oraz wszelkich elementów instalacji i wyposażenia budynków.

Zainteresowani przedsiębiorcy proszeni są o wypełnienie „Kwestionariusza oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa”.

Zgłoszenia w formie wypełnionych „Kwestionariuszy oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa” należy przesłać do dnia 21 stycznia 2022 r. na adres e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem uczestnictwa”.

Województwo Łódzkie zastrzega sobie prawo do rezygnacji z organizacji wyjazdu bez podania przyczyny i nie ponosi z tego tytułu żadnej odpowiedzialności.

Udział w targach możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „ŁÓDZKIE W BRUKSELI WSPIERA ŁÓDZKI BIZNES. PROMOCJA KOMPLEKSOWEJ OFERTY EKSPORTOWEJ DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z REGIONU” (RPO WŁ na lata 2014-2020).”

Uczestnictwo w targach stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

Wszelkich niezbędnych informacji udzielają przedstawiciele Wydziału Promocji Przedsiębiorczości:
Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Źródło: Łódzkie dla Biznesu