Rekrutacja dla przedsiębiorstw z branży budowlanej i dekoratorskiej na wizytę studyjną na targi BATIBOUW 2023 (13-16.03.2023 r.)

 

Reprezentujesz przedsiębiorcę z sektora MŚP z branży budowlanej lub dekoratorskiej z Województwa Łódzkiego? Chcesz rozwijać działalność w oparciu o rynki zbytu w krajach Beneluksu?

Weź udział w wizycie studyjnej na międzynarodowe targi przemysłu budowlanego BATIBOUW 2023 odbywające się w Bruksela (Belgia) w dniach 14 – 19 marca 2023 r.

 

BATIBOUW od lat są obecne na mapie najważniejszych europejskich imprez targowych. Jest to największe wydarzenie o tematyce budowlanej, jakie corocznie odbywa się w Belgii. Na ogromnej powierzchni jaką oferują tereny Brussels Expo, swoją ofertę prezentują setki firm z branży budowlanej. W tym roku po raz pierwszy targom BATIBOUW towarzyszyć będą Targi Dekoracji Wnętrz COCOON.

Udział w wizycie studyjnej pozwoli uczestnikom zapoznać się z nowościami produktowymi oraz dotrzeć do potencjalnych partnerów biznesowych.

Planowany termin wizyty studyjnej: 13-16.03.2023 r.

 

Zainteresowani przedsiębiorcy proszeni są o wypełnienie „Kwestionariusza oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa”.

Udział w wizycie studyjnej możliwy jest dzięki dofinansowaniu z projektu „ŁÓDZKIE W BRUKSELI WSPIERA ŁÓDZKI BIZNES. PROMOCJA KOMPLEKSOWEJ OFERTY EKSPORTOWEJ DLA PRZEDSIĘBIORSTW Z REGIONU” (RPO WŁ na lata 2014-2020).

Uczestnictwo w wyjeździe stanowi pomoc de minimis dla przedsiębiorców (Dz. U. 2015, poz. 488).

 

Zgłoszenia w formie wypełnionych „Kwestionariuszy oceny potencjału eksportowego przedsiębiorstwa” należy przesłać do dnia 31 stycznia 2023 r. na adres e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl.

Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowych informacji udziela:
Anna Blumenfeld-Wrońska, e-mail: anna.wronska@lodzkie.pl, tel. 42 291 98 99

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych.

Dokumenty do pobrania – pobierz