Przestrzeń dla rozwoju przedsiębiorczości – Europejski Tydzień Regionów i Miast – rejestracja otwarta!

wpis w: Aktualności - pol | 0

Zapraszamy przedsiębiorców z województwa łódzkiego do aktywnego udziału w Europejskim Tygodniu Regionów i Miast (EWRC) 2020. To doskonała okazja, aby włączyć się w budowanie platformy wymiany doświadczeń i dobrych praktyk, jak również nawiązać nowe międzynarodowe  relacje biznesowe.

Jednym z priorytetów wydarzenia jest temat wzmocnienia gospodarki europejskiej.

Podczas tegorocznej edycji  porozmawiamy m.in. o tym jakie podejmować działania umożliwiając przedsiębiorstwom europejskim przezwyciężenie światowego kryzysu gospodarczego, a jednocześnie sprawić, by europejska gospodarka stał się bardziej zrównoważona i konkurencyjna w dłuższej perspektywie.

Podczas 500 spotkań webinarowych, które odbędą się w dniach 5-22 października przedsiębiorcy mają możliwość zapoznania się z obecnymi priorytetami europejskimi w obszarach: Wzmocnienie pozycji obywateli, Spójność i współpraca oraz Zielona Europa, jak również aktywnego włączenia się w dyskusję i wymianę pomysłów na temat niezbędnych działań i inteligentnych narzędzi potrzebnych do stworzenia środowiska sprzyjającego pobudzaniu przedsiębiorczości i konkurencyjności w zrównoważonej Europie.

Program

Wszystkie dostępne sesje znajdują się tutaj»

Rejestracja

Rejestracja jest otwarta od 27 sierpnia do 27 września 2020 roku. Zarejestruj się online»

 

Źródło: https://europa.eu/regions-and-cities/news/registration-fully-digital-euregionsweek-2020-now-open_en

             https://biznes.lodzkie.pl/