Przedłużenie programu promocji IT/ICT i giełda na Mobile World Congress

Z przyjemnością informujemy, że Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości powierzono kontynuację Branżowego Programu Promocji sektora IT/ICT. Nowa edycja potrwa do końca 2022 r., a w planach 9 stoisk, w tym 4 zupełnie nowe wydarzenia!

 

Podczas pierwszej edycji programu, realizowanej w latach 2017-2019, zorganizowaliśmy 19 stoisk. Ich listę, wraz z linkami do relacji, znajdziecie w zakładkach Kalendarza na stronie programu: Kalendarz wydarzeń. Przy tej okazji swoją ofertę promowało osobiście ponad 340 polskich firm, a znaczna ich część towarzyszyła nam więcej niż raz.

 

W 2020 r. zaprosimy Was, podobnie jak w mijającym roku, na DLD Tel Aviv Innovation Festival i GITEX w Dubaju. Ponadto, po raz pierwszy w ramach tego programu zorganizujemy polskie stoisko na Hannover Messe i Money20/20 w Amsterdamie. W 2021 r. pojawimy się na targach Gamescom w Kolonii, na Web Summit w Lizbonie i, po raz pierwszy, na Singapore FinTech Festival. W 2022 r. zorganizujemy stoiska na SXSW w Austin (w Teksasie) i Japan IT Week w Tokio. Pełną listę wydarzeń znajdziecie tu:

Kalendarz wydarzeń

 

Wszystkich zainteresowanych możliwością promowania swojej oferty na polskich stoiskach serdecznie zapraszamy za kontaktu. Jesteśmy dostępni pod mailem bpp_ict@parp.gov.pl.

 

Korzystając z okazji pragnę poinformować, że Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości po raz kolejny współorganizuje giełdę kooperacyjną na targach Mobile World Congress w Barcelonie, która odbędzie się dniach 27-27 lutego 2020 r. Udział w giełdzie jest bezpłatny, ale uczestnicy we własnym zakresie organizują wejściówki na targi. Szczegóły dostępne są na stronie: Giełda kooperacyjna na Mobile World Congress 2020 w Barcelonie

 

 

Źródło: PARP