Poznawaj światowy biznes od kuchni dzięki Erasmus Global

wpis w: Aktualności - pol | 0

Młodzi przedsiębiorcy, którzy chcieliby zdobywać biznesową wiedzę od doświadczonych przedsiębiorców z Izraela, Singapuru lub USA jeszcze do 31 marca 2021 r. mogą zgłaszać się do programu Erasmus Global. Dofinansowanie kosztów przelotu i pobytu może wynieść nawet 3800 euro.

Erasmus Global – to pilotaż w ramach programu Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców, który Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości wdraża od 8 lat w naszym kraju.

Ten transgraniczny program wymiany daje początkującym przedsiębiorcom możliwość uczenia się od doświadczonych biznesmenów prowadzących małe firmy w innych państwach Unii Europejskiej. Erasmus Global pozwala na wymianę doświadczeń z właścicielami firm z najbardziej innowacyjnych gospodarek świata – Izraela, Singapuru i USA (stan Pensylwania lub Nowy Jork).

Poza wymianą wiedzy i doświadczeń uczestnicy programu mają okazję do budowania sieci kontaktów, nawiązywania współpracy oraz poznawanie potencjalnych rynków dla swoich produktów i usług. Pobyt może trwać od 1 do 3 miesięcy.

Młodzi przedsiębiorcy mogą liczyć na wsparcie wypłacane w miesięcznych ratach po 1000  euro oraz dofinansowanie kosztów przelotu w wysokości 800 euro do Singapuru i USA lub 600 euro do Izraela.

Więcej informacji na stronie Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców.

Źródło: PARP