Polsko-Holenderskie Forum Biznesu (3 kwietnia 2019 r., Haga)

3 kwietnia 2019 r. w siedzibie Niderlandzkiej Agencji Przedsiębiorczości (RVO) w Hadze odbędzie się Polsko-Holenderskie Forum Biznesu.

W wydarzeniu wezmą udział Minister Przedsiębiorczości i Technologii Rzeczypospolitej Polskiej, Jadwiga Emilewicz oraz Minister Handlu i Współpracy Rozwojowej Królestwa Niderlandów, Sigrid Kaag.

Tematem wiodącym Forum jest Greening the growth through innovation. W trakcie wydarzenia zostaną poruszone kwestie wyzwań związanych z innowacjami w biznesie, widzianych zarówno z perspektywy polskich, jak i holenderskich przedsiębiorców. Wśród tematów, które pojawią się podczas dyskusji znajdą się m.in.: e-mobility, smart solutions, sektor life science, a także start-upy, huby i inne partnerstwa służące innowacyjności.

Wydarzenie oferuje uczestnikom możliwość nawiązania kontaktów handlowych z partnerami z Holandii, wymianę wiedzy, specjalistyczne warsztaty branżowe oraz spotkania B2B.

W trakcie Forum odbędzie się ponad 10 wystąpień i paneli, przemówienia Ministrów obu krajów, sesje dyskusyjne podzielone sektorowo, okrągły stół interesariuszy najwyższego szczebla biznesu prywatnego, panele networkingowe oraz ceremonia wręczenia Dutch Polish Business Award.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: bartlomiej.danek@paih.gov.pl oraz sandra.baniak@mpit.gov.pl.

Źródło: MPiT