Polsko – brytyjskie Forum Gospodarcze (BTI) – Sesja poświęcona handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu (27.06.2019 r., Warszawa)

W ramach polsko – brytyjskiego Forum Gospodarczego (BTI), którego współorganizatorem jest Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, odbędzie się specjalna sesja poświęcona handlowi między Wielką Brytanią a Polską w kontekście nadchodzącego brexitu.

Sesja odbędzie się w dniu 27 czerwca o godzinie 16:00 w Hotelu Sofitel w Warszawie.

Wielka Brytania przygotowuje się do wyjścia z Unii Europejskiej. Priorytetem rządu brytyjskiego jest opuszczenie Unii Europejskiej poprzez zawarcie umowy z Unią Europejską. Rząd brytyjski kontynuuje również przygotowania do bezumownego opuszczenia Unii Europejskiej. W ramach przygotowań Ambasada Wielkiej Brytanii w Polsce uprzejmie zaprasza przedstawicieli biznesu, którzy eksportują lub importują towary oraz usługi do Wielkiej Brytanii na spotkanie z przedstawicielami rządu brytyjskiego. Będzie to okazja, aby porozmawiać bezpośrednio z brytyjskimi urzędnikami pracującymi nad kluczowymi kwestiami związanymi z handlem z Wielką Brytanią oraz, aby dowiedzieć się o najnowszych przygotowaniach do wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej. Po spotkaniu Ambasada UK w Polsce uprzejmie zaprasza na cocktail wieczorny o godzinie 19:00. Agenda spotkania zostanie przesłana do zarejestrowanych uczestników.

Rejestracja na sesję odbywa się poprzez stronę Krajowej Izby Gospodarczej.

Miejsce: Sala Belweder, Sofitel Victoria Warszawa, Królewska 11, 00-065 Warszawa

W przypadku dodatkowych pytań uprzejmie proszę o kontakt z Panem Michałem Sobczykiem (Policy Officer – Competitiveness and Trade, British Embassy Warsaw | E-mail: michal.sobczyk@fco.gov.uk | Telefon: 22 3110248).

Strona II Polsko-Brytyjskiego Forum Biznesu, Handlu i Inwestycji (BTI)

 

Źródło: MPiT