Polskie stoisko narodowe podczas największych na świecie targów przemysłowych Hannover Messe 2019 (1 – 5 kwietnia 2019 r.)

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. rozpoczęła nabór polskich firm z sektora nowoczesnych technologii na polskie stoisko narodowe, podczas największych na świecie targów przemysłowych Hannover Messe 2019.

 

 

Tegoroczna edycja targów odbędzie się w dniach 1 – 5 kwietnia 2019 r., a tematem wiodącym jest zintegrowany przemysł – inteligencja przemysłowa. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do nawiązania międzynarodowych kontaktów, budowania relacji oraz promowania oferty polskich firm z sektora nowoczesnych technologii. W 2018 roku liczba odwiedzających wyniosła 210 tys. osób, a liczba wystawców przerosła 5 tys.

Po raz kolejny jesteśmy organizatorem polskiego stoiska narodowego podczas tego wyjątkowego wydarzenia. Stoisko znajduję się w hali 27, w prestiżowej lokalizacji obok pawilonu Szwecji – tegorocznego Country Partner Hannover Messe 2019.

PAIH S.A. umożliwia polskim firmom bezpłatne korzystanie z powierzchni wystawienniczej na polskim stoisku narodowym oraz usług powiązanych z obecnością na targach w charakterze Wystawcy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 15 lutego 2019 r.

Warunki obecności firmy na stoisku narodowym, znajdą Państwo w załączonym Regulaminie.

Skan podpisanych dokumentów (zgłoszenie, regulamin i oświadczenia) oraz załączniki wskazane w Regulaminie, prosimy przesyłać na adres: dorota.strzalka@paih.gov.pl do 15 lutego 2019 r.

O wyborze firm, które znajdą się na stoisku narodowym decyduje organizator.

Informacja ta zostanie przekazana mailowo, najpóźniej do 25 lutego 2019 r.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Informacja o naborze znajduję się również na stronie.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu.

 

Dorota Strzałka

Starszy Konsultant

Projekty Specjalne

t. +48 22 334 99 26

m. +48 887 863 914