Polskie stoisko na targach Medica 2020 (16-19 listopada 2020 r.)

wpis w: Aktualności - pol | 0

Zapraszamy do skorzystania z polskiego stoiska, organizowanego przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w dniach 16-19 listopada 2020 r., przy okazji najbliższej edycji targów Medica w Dusseldorfie.

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich producentów sprzętu medycznego wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.; swoje materiały mogą przekazać również firmy nie biorące osobistego udziału w imprezie.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych,
  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Możliwość skorzystania ze stoiska jest bezpłatna. PARP nie pokrywa kosztów związanych z udziałem przedstawicieli firmy w targach.

Uwaga! W związku z wytycznymi organizatora targów, dotyczącymi zasad bezpieczeństwa i higieny, obowiązywać będzie limit liczby osób przebywających jednocześnie na stoisku.

Każdy zainteresowany skorzystaniem z możliwości promocji musi skontaktować się w terminie do 2 października 2020 r. z Magdaleną Zwolińską z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl.

Stoisko informacyjno-promocyjne podczas targów Medica 2020 zostanie zorganizowane przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości w ramach Branżowego Programu Promocji sektora sprzętu medycznego, pod działanie 3.3.2 Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Spotkania B2B online:

W ramach targów Medica 2020 odbędzie się również wirtualna giełda kooperacyjna. Spotkania online będzie można umawiać nie tylko na czas trwania targów, ale na wybrane terminy w przedziale od 22 października 2020 roku do 29 marca 2021 roku.

Źródło: Enterprise Europe Network