Polskie stoisko na DLD Tel Aviv 2019 (18-19 września 2019 r.)


Nazwa wydarzenia: DLD Digital Conference (część DLD Innovation Festival)

Termin: 18-19 września 2019 r.
Strona wydarzenia: www.dldtelaviv.com
Lokalizacja: Tel Awiw, Izrael

Celem organizacji stoiska jest promocja oferty polskich startupów ICT wśród zagranicznych odbiorców, w tym potencjalnych inwestorów i klientów. Niezależnie od tego, czy firma jest wystawcą na danym wydarzeniu czy zwiedzającym, może skorzystać z różnych form nieodpłatnej promocji na polskim stoisku. Swoje materiały mogą przesyłać również firmy nie biorące osobistego udziału w imprezie.

Firmom zainteresowanym promocją swojej oferty na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym umożliwiamy:

  • skorzystanie ze stoiska w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych,
  • prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (ulotki, gadżety itp.),
  • wyświetlanie filmów promocyjnych.

Tak było w zeszłym roku

UWAGA

Istnieje możliwość ubiegania się o bezpłatną wejściówkę na DLD Tel Aviv Digital Conference 2019. W tym celu należy wypełnić formularz rejestracyjny (PPE_PL_Formularz zgloszeniowy DLD2019.docx) i przesłać go na adres magdalena_zwolinska@parp.gov.pl do 26 czerwca 2019 r.

PARP ani organizatorzy wydarzenia nie pokrywają innych kosztów związanych z udziałem. Wejściówki bedą przyznawane na podstawie indywidualnych decyzji organizatorów wydarzenia, pod warunkiem członkostwa w polskiej delegacji.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani skorzystaniem z promocji na polskim stoisku podczas DLD Tel Aviv Digital Conference 2019, proszę pisać na adres: magdalena_zwolinska@parp.gov.pl

 

Źródło: PARP