Poland-Taiwan Seminar on Electrical and Smart (Autonomous) Mobility (20 listopada 2019 r. , Warszawa)

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza do uczestnictwa w ósmym polsko-tajwańskim seminarium naukowym organizowanym przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) we współpracy z tajwańskim Ministerstwem Nauki i Technologii (MOST).

Seminarium odbędzie się 20 listopada 2019 r. w godzinach 9.00-16.00 w Sali Bałtyk III Hotelu Marriott (Al. Jerozolimskie 65/79, 00-697 Warszawa).
Tegoroczne seminarium, o nazwie Poland-Taiwan Seminar on Electrical and Smart (Autonomous) Mobility, będzie poświęcone zagadnieniom związanym z elektromobilnością i transportem autonomicznym. Jego celem jest wymiana wiedzy i doświadczeń oraz nawiązanie trwałych relacji między naukowcami i przedsiębiorcami z obu krajów, a także umocnienie polsko-tajwańskiej współpracy naukowo-badawczej.

W pierwszej kolejności liczymy na udział przedstawicieli świata nauki i biznesu, zainteresowanych realizacją projektów badawczych w ramach przyszłych konkursów polsko-tajwańskich organizowanych przez NCBR i MOST.

Seminarium w całości prowadzone będzie w języku angielskim, bez tłumaczenia.

Formularz zgłoszeniowy do uczestnictwa w seminarium

Rejestracja potrwa do dnia 18 listopada br.

UWAGA: w związku z ograniczoną liczbą miejsc uprawnione do uczestnictwa będą tylko osoby, które otrzymają maila z potwierdzeniem udziału w seminarium.

Źródło: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju

Załączniki