Podnieś jakość obsługi inwestora – weź udział w projekcie dla gmin i powiatów – rekrutacja do 18 września 2020 r. !!!

wpis w: Aktualności - pol | 0

1 czerwca 2020 r. rozpoczęła się rekrutacja do projektu „Wdrażanie standardów obsługi inwestora w samorządach Województwa Łódzkiego”. Projekt skierowany jest do tych samorządów z naszego regionu, które chcą podnieść jakość obsługi inwestorów dzięki wprowadzeniu jednolitych standardów rekomendowanych przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A.

Dzięki udziałowi w projekcie 80 gmin i powiatów z naszego województwa zostanie objętych wszechstronnym wsparciem, z czego co najmniej 40 wdroży procedury profesjonalnej obsługi inwestorów. Udział w projekcie przyczyni się do promocji gospodarczej regionu oraz budowania pozytywnego wizerunku gmin i powiatów jako miejsc do lokowania inwestycji.

Program współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, a Województwo Łódzkie realizuje go w partnerstwie ze spółką Euro Innowacje z Poznania.

REKRUTACJA

🔴 Aby wziąć udział w projekcie, należy wypełnić dokumenty rekrutacyjne do 18 września 2020 r. lub do wyczerpania limitu miejsc.
Uwaga! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne są TUTAJ»

Więcej informacji  o projekcie znajduje się w zakładce NASZE PROJEKTY»

Lista samorządów zakwalifikowanych do projektu»

Zapraszamy!

Źródło: biznes.lodzkie.pl